česky Deutsch English
Novinky
 • 16.10.2018

  ZUŠ POŘÁDÁ KONCERT K VÝROČÍ REPUBLIKY

  ZUŠ POŘÁDÁ KONCERT K VÝROČÍ REPUBLIKY
  Koncert ke 100. výročí založení první Československé republiky pořádá Základní umělecká škola Sokolov. S programem převážně soudobých českých autorů se představí žáci a učitelé školy. Koncert se uskuteční 18. října 2018 od 18.00 hod. v zimní zahradě sokolovského zámku.

  číst pokračování článku

 • 15.10.2018

  V SOKOLOVĚ PODEPSALI KOALIČNÍ SMLOUVU

  V SOKOLOVĚ PODEPSALI KOALIČNÍ SMLOUVU
  V pondělí 15. října 2018 byla slavnostně podepsána koaliční smlouva. V následujícím čtyřletém volebním období město povede koalice složená z hnutí ANO, Hnutí pro město Sokolov a ČSSD. V devítičlenné radě hnutí ANO obsadí pozici starosty a tří radních, Hnutí pro město Sokolov získá místostarostu a dvě křesla v radě a ČSSD po jednom pro místostarostu a radního. Kontrolní výbor povede předseda opoziční KSČM a finanční výbor bude spravovat hnutí ANO.

  číst pokračování článku

 • 15.10.2018

  O víkendu byli úspěšní z BK Sokolov pouze junioři

  bk
  Další z nabitých víkendů mají za sebou hráči Basketbalového klubu Sokolov. Už ve čtvrtek se sokolovští junioři (hráči do 19 let) vydali ke svému třetímu utkání sezóny do Plzně. V sobotu v odpoledních hodinách hráli starší žáci (hráči do 15 let) již páté domácí utkání v řadě, ve kterém tentokráte hostili severočeský Varnsdorf. V neděli se pak stejný tým vypravil na první venkovní utkání do Litoměřic a konečně náročný víkend uzavřeli muži, kteří se ve své premiéře v západočeské lize představili na palubovce v Domažlic.

  číst pokračování článku

 • 14.10.2018

  Sokolovští volejbalisté vyhráli kvalifikaci Českého poháru

  Sokolovští volejbalisté vyhráli kvalifikaci Českého poháru
  Mladým volejbalistům ze Sokolova se povedl skvělý start do nové sezóny. O víkendu jeli do Hradce Králové na kvalifikaci Českého poháru žáků a z celkového počtu 24 týmů obsadili fantastické první místo. Kluci zúročili zkušenosti z loňského roku a předvedli hru na velmi vysoké úrovni. Díky umístění v této kvalifikaci již teď mají zajištěn postup do finále Českého poháru mezi nejlepší týmy České republiky. Klub děkuje městu Sokolov, za jehož finanční podpory je činnost realizována.

  číst pokračování článku