česky Deutsch English
Novinky
 • 5.3.2019

  Masopustní týden v Mateřské škole Kosmonautů

  Masopust v Mateřské škole Kosmonautů
  V období mezi Třemi králi a Velikonocemi nastává masopust. Masopustní veselí proběhlo i v Mateřské škole Sokolov, Kosmonautů. Celý týden se nesl v duchu masopustu a děti si užily své kostýmy. Některé děti měly každý den jiný kostým a velmi si to užívaly. Na děti čekalo několik krásných akcí.

  číst pokračování článku

 • 5.3.2019

  Kulturní program k MDŽ

  MDŽ
  K příležitosti Mezinárodního dne žen připravil Městský dům kultury pro něžné pohlaví a nejen pro něj zábavný pořad S písničkou kolem světa. V pátek 8. března se tak představí v Městském divadle od 15 hodin J. Dodo Slávik se starými i novými písničkami Velkopopovické kozlovky.

  číst pokračování článku

 • 5.3.2019

  Beat Generation se chystají na Tour soutěží

  Beat generation
  Taneční skupina Beat Generation se pod vedením Romana Krátkého připravuje na Tour soutěží 2019. Letos budou bojovat o medaile s dětskou, juniorskou a hlavní věkovou kategorií. První zastávkou bude Plzeň, kde se koná regionální kolo Karlovarského a Plzeňského kraje soutěže Taneční skupina roku 2019, které se koná již 17. března. Další v pořadí bude Praha, Chrudim, Brno a Cheb.

  číst pokračování článku

 • 4.3.2019

  Junioři BK Sokolov udělali krok k výhře v soutěži, minižáci vyhráli závěrečný turnaj i celou soutěž a starší žáci zlepšili své výkony

  BK Sokolov
  Basketbalový klub Sokolov má za sebou další nabité dny plné utkání jednotlivých mládežnických kategorií. Ve čtvrtek zajížděli starší žáci (hráči do 15 let) k utkání do Slaného, kde bohužel po boji smolně prohráli. V pátek se v přímém souboji o první místo utkali junioři (hráči do 19 let) na domácí palubovce proti Mostu a byli úspěšní, čímž nakročili k celkovému vítězství v soutěži. V sobotu pak opět starší žáci odjeli k venkovnímu utkání, tentokráte do Prahy, kde se utkali se Sokolem Vyšehrad a dle papírových předpokladů prohráli. Konečně v neděli měli na programu poslední turnaj sezóny nejmladší minižáci (hráči do 11 let), který se konal v Karlových Varech.

  číst pokračování článku

 • 1.3.2019

  V nemocnici v Sokolově budou nové moderní operační sály

  Nemocnice1
  Sokolov – Moderní operační sály vybavené technologiemi odpovídajícími požadavkům soudobé medicíny vzniknou v sokolovské nemocnici. Současné sály v pavilonu B sloužily téměř třicet let.Karlovarský kraj tak pokračuje ve zvelebování nemocnice v Sokolově, kterou má pronajatou a provozuje ji společnost PentaHospitals CZ. Společně s jejich přestavbou dojde rovněž na dokončení chráněných únikových cest i na úpravu trafostanice. Kraj na celou akci vynaloží ze svého rozpočtu kolem 154 milionů korun s DPH, a 26 milionů korun na přístrojové vybavení zaplatí provozovatel nemocnice, společnost PentaHospitals CZ

  číst pokračování článku

 • 1.3.2019

  Sokolovsko chce zpět „emisní“ peníze, Ťok slíbil svou podporu

  Emise1
  Sokolov – Za oprávněnou a legitimní označil Dan Ťok (ANO), poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR za Karlovarský kraj a ministr dopravy, snahu zástupců společnosti Sokolovská uhelná, vedení měst Sokolov a Chodov i Karlovarského kraje, o navrácení peněz z emisních povolenek zpět do strukturálně postiženého regionu. Tedy především na centrální Sokolovsko, které bylo v minulých desetiletích dotčeno nejvíce.

  číst pokračování článku