česky Deutsch English
Novinky
 • 4.5.2017

  OD KONCE 2. SVĚTOVÉ VÁLKY UPLYNULO 72 LET

  Den vítězství 2017
  Vedení města a další hosté se ve čtvrtek 4. května poklonili válečným obětem. Stalo se tak v souvislosti s 72. Dnem vítězství, který připadá na 8. května. Památku těch, kteří v minulosti během války zahynuli, uctili starosta Jan Picka, místostarostové Renata Oulehlová a Karel Jakobec a další.

  číst pokračování článku

 • 4.5.2017

  DIVADLO BEZ ZÁKULISÍ UVEDE NOVOU LOUTKOVOU POHÁDKU

  Míček flíček

  Zveme na loutkovou pohádku Míček Flíček v podání ochotnického souboru Divadla bez zákulisí, který působí pod Městským domem kultury v Sokolově. Soubor je tvořen 24 členy všech věkových kategorií. Hraje pohádky, komedie, pořádá poetické večery a také celostátní přehlídku ochotnických divadelních souborů Sokolovská čurda, která probíhá vždy poslední zářijový víkend v divadle MDK Sokolov. Premiéra nové loutkové pohádky je v neděli 7. května v 16 hodin v Loutkové scéně MDK Sokolov.
  Míček Flíček plakát 

  číst pokračování článku

 • 4.5.2017

  FOTBAL, KTERÝ POMÁHÁ

  Hrajeme pro Michalku

  V úterý 16. května se koná charitativní fotbalové utkání na podporu nemocné Michalky. Tradiční benefice se odehraje pod záštitou starosty Sokolova Jana Picky. Ten se vedle dalších představitelů města utká s takzvanou starou gardou fotbalového Baníku a jejich přáteli. Start v 16:05. Vstupné dobrovolné. Plakát ke stažení zde

  číst pokračování článku

 • 4.5.2017

  Najděte pomoc na veletrhu sociálních služeb. Nebo podpořte ty, kdo pomáhají

  Odpoledne pro sociální služby

  Ve čtvrtek 15. června se Staré náměstí stane centrem sociálních služeb, dobrovolnických spolků a neziskových organizací. Odbor sociálních věcí Městského úřadu Sokolov ve spolupráci s Městským domem kultury připravují akci s názvem „Odpoledne pro sociální služby“. Hlavním smyslem události je seznámit potřebnou menšinu s pestrou nabídkou organizací, které se snaží ulehčit život těm, kdo potřebují pomoc druhých. Vítána je rovněž široká veřejnost.

  číst pokračování článku

 • 3.5.2017

  TŘÍDÍME SPRÁVNĚ

  Obyvatelé Sokolova mohou třídit další komodity. Po městě jsou nově rozmístěny kontejnery pro sběr použitého oleje z domácností a stacionární kontejnery pro sběr elektroodpadu.

  číst pokračování článku

 • 3.5.2017

  DEN PRO RODINU V DDM

  Den pro rodinu
  V sobotu 6. května od 15 do 18 hodin zveme rodiny s dětmi na odpolední program v DDM Sokolov. Společně si postavíte letadýlko, nakrmíte zvířátko, poznáte interaktivní stolek a tabuli, vylezete na horolezeckou stěnu, zajezdíte si na trenažéru, vytvoříte si voňavý sáček a obrázek z korálků apod. Vstupné je zdarma. INFORMACE: pí. Burianová, e-mail: jarmila.burianova@ddmsokolov.cz, tel. 352 623 368

  číst pokračování článku