česky Deutsch English
Novinky
 • 22.6.2017

  Letní kino romance na koupališti Michal

  Letní kino romance na koupališti Michal
  Městský dům kultury ve spolupráci s koupalištěm Michal budou letos opět promítat letní kino. Na programu je 14 projekcí po celé prázdniny. Začíná se už v pátek 30. června. V červenci bude kino promítat každý pátek a sobotu od 21:30, v srpnu pak jen o sobotách od 21:00. Vstupné na všechny filmy je 50 Kč.

  číst pokračování článku

 • 21.6.2017

  Zastupitelé budou jednat

  Ve čtvrtek 22. června se na svém řádném 20. zasedání sejdou sokolovští zastupitelé. Jednání, které je veřejné, začíná v 15 hodin ve velké zasedací místnosti v 1. patře budovy A Městského úřadu Sokolov v Rokycanově ulici.

  číst pokračování článku

 • 21.6.2017

  Dopravní omezení v ulici Vítězná

  Město Sokolov si dovoluje upozornit občany města na částečné dopravní omezení v ulici Vítězná v úseku od DDM směrem k ZŠ Běžecká. K omezení dojde v termínu od 22.06.2017 do 31.08. 2017 z důvodu stavebních prací při výstavbě nového chodníku a parkoviště.

  číst pokračování článku

 • 21.6.2017

  Zveme na mládežnický fotbalový turnaj

  O pohár starosty města Sokolova

  V neděli 25. června 2017 se po roce opět uskuteční fotbalový turnaj mládeže ,,O pohár města Sokolova,,. Turnaje se zúčastní celkem dvacet mládežnických týmů z regionu i Německa rozdělených do čtyř věkových kategorií. Turnaj proběhne na umělé trávě v areálu FK Baník Sokolov od 9:30. Všichni fanoušci mládežnické kopané jsou srdečně zváni. Tato akce se koná za finanční podpory města Sokolova. Plakát ke stažení

  číst pokračování článku

 • 21.6.2017

  ISŠTE SE ROZLOUČILA S UČNI

  ISŠTE SE ROZLOUČILA S UČNI
  Integrovaná střední škola technická a ekonomická se v úterý 20. června rozloučila s letošními absolventy učebních oborů. Více než šedesát mladých lidí si úspěšně převzalo výuční listy v oborech automechanik, instalatér, zedník, obráběč kovů, elektrikář a strojní mechanik.

  číst pokračování článku

 • 20.6.2017

  V SOKOLOVĚ SE PŘEDSTAVILY SOCIÁLNÍ SLUŽBY I DOBROVOLNÍCI

  VELETRH SS
  Ve čtvrtek 15. června Staré náměstí v Sokolově hostilo veletrh sociálních služeb a neziskových organizací. Akci pořádá odbor sociálních věcí městského úřadu ve spolupráci s Městským domem kultury. Hlavním cílem je seznámit potřebnou veřejnost s možnostmi, které mohou usnadnit život s handicapem nebo vyřešit svízelnou životní situaci. Události, která tradičně nesla název „Odpoledne pro sociální služby“, se zúčastnily organizace z různých koutů České republiky.

  číst pokračování článku

 • 19.6.2017

  Pěvecké sbory ZUŠ se představí v klášterním kostele sv. Antonína Paduánského v Sokolově

  Kolibříci
  Pěvecké sbory Základní umělecké školy v Sokolově zvou všechny na jejich závěrečný koncert, který se uskuteční dne 21. června 2017 od 18.00 hod. v Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského v Sokolově. V programu se postupně představí dětské pěvecké sbory CVRČCI a KOLIBŘÍCI pod vedením paní učitelky Zuzany Kolářové a pěvecký sbor ZVONEK, který vede paní učitelka Andrea Plachá. Jako hosté vystoupí pěvecké sbory JenTak a La Dolce Vita.

  číst pokračování článku