česky Deutsch English
Novinky
 • 11.6.2018

  ISŠTE Sokolov se rozloučilo s úspěšnými maturanty

  Slavnostní vyřazení maturantů ISŠTE
  V pondělí 11. června 2018 se úspěšní maturanti šesti studijních oborů Integrované střední školy technické a ekonomické sešli v sokolovském Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského, kde jim ředitel školy pan Pavel Janus společně se starostou města Janem Pickou, předali maturitní vysvědčení a medaile.

  číst pokračování článku

 • 8.6.2018

  CHEMICKÁ HAVÁRIE V SOKOLOVĚ OBČANY NEOHROZÍ

  Dnes v ranních hodinách došlo v areálu společnosti Synthomer a.s. k úniku kyseliny chlorovodíkové z poškozené nádrže. Podle vyjádření mluvčího hasičů Martina Kasala při této události lidem v okolí továrny a ve městě samotném, vyjma možného zápachu, nebezpečí nehrozí a ani nehrozilo. Likvidace havárie bude podle mluvčího hasičů trvat celé dopoledne.

  číst pokračování článku

 • 8.6.2018

  ZŠ BĚŽECKÁ DRŽITELEM KRAJSKÉHO POHÁRU

  ZŠ BĚŽECKÁ DRŽITELEM KRAJSKÉHO POHÁRU
  Soutěž Hejtmanův pohár již patří na naší škole mezi ty tradiční. I v letošním roce jsme se do ní vrhli po hlavě. Hned na začátku soutěže jsme přednesli slib. Všechny třídy naší školy v rámci hodin tělesné výchovy zdolávaly opakovaně překážky na dráze pro I. i II. stupeň.

  číst pokračování článku

 • 8.6.2018

  Volejbal Sokolov pořádá nábor

  Volejbal Sokolov pořádá nábor

  Volejbal Sokolov pořádá nábor na halový a plážový volejbal. Nábor probíhá každé úterý a každý čtvrtek od 16:00 do 17:00 hodin v areálu Městského koupaliště v Sokolově. Přijďte si vyzkoušet trénink plážového volejbalu a staňte se součástí našeho týmu. Těšíme se na vás. Mgr. Vít Dvořák, Koordinátor ICT

  Pro zobrazení informačního letáku klikněte na obrázek.

  číst pokračování článku

 • 8.6.2018

  VÝSLEDKY ZE ZÁVODŮ

  VÝSLEDKY ZE ZÁVODŮ
  V sobotu 2. června 2018 se jela Extraliga Masters ve Chvaleticích u Pardubic, kritérium „Velká cena elektrárny Chvaletice“. Jelo se v centru města na 1800 metrů dlouhém, poměrně náročném okruhu celkem osmnáctkrát. Když každý třetí okruh byl bodovací.

  číst pokračování článku

 • 7.6.2018

  VEDENÍ MĚSTA PODĚKOVALO ING. ZACHOVI

  VEDENÍ MĚSTA PODĚKOVALO ING. ZACHOVI
  V pátek 1. června 2018 proběhlo na městském úřadě setkání s Ing. Aloisem Zachem, dlouholetým ředitelem chemických závodů v Sokolově, který z funkce odchází. Přišel na pozvání starosty Jana Picky a místostarostky Renaty Oulehlové, kteří mu chtěli poděkovat za jeho dlouholetou práci v jednom z nejvýznamnějších podniků v Sokolově. Pracoval zde 35 let, z toho většinu strávil právě na pozici ředitele. Pozvání přijal také ředitel sokolovských hasičů Martin Mulač, který s panem Zachem dlouhá léta spolupracoval.

  číst pokračování článku

 • 7.6.2018

  VERŠE S VŮNÍ KÁVY. TENTOKRÁT BENEFIČNÍ

  VERŠE S VŮNI KÁVY. TENTOKRÁT BENEFIČNÍ
  V pátek 8. června 2018 jste od 19 hodin co nejsrdečněji zváni na tradiční veršování v režii Divadla bez zákulisí. Chvilka poezie se tentokrát odehraje v M-klubu v Městském domě kultury. Výtěžek pořadatelé věnují na pomoc Hance Džudžové, které na počátku měsíce zcela vyhořel její dům v Krajkové. Vstupné je dobrovolné. Do pomoci se zapojil i Karlovarský kraj, který vyhlásil veřejnou sbírku. Pro zobrazení pozvánky klikněte na obrázek.

  číst pokračování článku