česky Deutsch English
Novinky
 • 7.9.2017

  OLYMPIONICI SE SETKALI V SOKOLOVĚ

  Setkání olympioniků
  Ve středu 6. září 2017 se v prostorách sokolovského pivovaru Permon uskutečnilo přátelské setkání olympioniků ze západu Čech. Posezení uspořádal Nadační fond západočeských olympioniků. Pozvání jeho představitelů přijalo také vedení sokolovské radnice. S medailovými sportovci si pravicí potřásli starosta Jan Picka, místostarostové Renata Oulehlová a Karel Jakobec. Přišel také Antonín Lebeda z TJ Baník Sokolov. Kromě předání drobných dárků účastníky čekala také prohlídka prostor pivovaru s komentovanou prohlídkou.

  číst pokračování článku

 • 6.9.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění motorových vozidel města Sokolov“.
  Předmětem veřejné zakázky je pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění motorových vozidel města Sokolov.

  číst pokračování článku

 • 6.9.2017

  Sokolovem projela Recyklojízda

  Recyklojízda
  V úterý 6. září nás na náměstí Budovatelů poctila návštěvou ekologická osvěta v podobě trojice nadšenců na elektrokolech. Svojí 700 km jízdou napříč celou republikou chtějí upozornit na třídění a recyklaci baterií.

  číst pokračování článku

 • 5.9.2017

  Hráči BK Sokolov prošli úspěšně předsezónní přípravou

  BK Sokolov
  Všechny kategorie Basketbalového klubu Sokolov mají za sebou úspěšnou předsezónní přípravu, která byla rozdělena do tří týdenních bloků. V druhém týdnu měsíce srpna jako první zahájilo přípravu družstvo přípravky, nejmladších a mladších minižáků (kategorie U 10, U 11 a U 12), po té se připojili kadeti (U 17) a junioři (U 19). V posledním bloku a zároveň v posledním týdnu letních prázdnin se do přípravy zapojili i tým mužů.

  číst pokračování článku

 • 4.9.2017

  KLÁŠTERNÍ VÝSTAVY POKRAČUJÍ. ZVEME NA SOZANSKÉHO OLYMPII

  VERNISÁŽ JIŘÍ SOZANSKÝ

  Výstavní síň klášterního kostela sv. Antonína Paduánského vrátí návštěvníky do období antických olympioniků. Současná výstava totiž představuje dílo českého výtvarníka Jiřího Sozanského, který na svých kresbách a olejomalbách vyobrazil prostředí historické Olympie a vzdává tak hold prestižním sportovním hrám, jejichž kořeny sahají do přibližně 8. století př. n. l. Kurátor klášterních výstav Josef Vomáčka usiloval o tvorbu Jiřího Sozanského řadu let. Nyní je k vidění v Sokolově, a to až do 27. září 2017. Pozvánka ke stažení zde 

  číst pokračování článku

 • 4.9.2017

  PRVŇÁČCI ZASEDLI DO ŠKOLNÍCH LAVIC

  1. ŠKOLNÍ DEN 2017
  Pondělí 4. září 2017 se pro děti a jejich rodiče neslo v duchu vstupu do nového školního roku. Pro 275 z nich to bylo vůbec poprvé. Sokolovské školy letos otevřely 13 prvních tříd. Školní nováčky byli osobně přivítat představitelé sokolovské radnice.

  číst pokračování článku