česky Deutsch English
Novinky
 • 29.8.2018

  7. kolo Fortuna národní ligy už tuto sobotu

  7. kolo Fortuna národní ligy už tuto sobotu
  FK Baník Sokolov zve na fotbalové utkání 7. kola Fortuna národní ligy, kde se proti sobě postaví FK Baník Sokolov a FK Viktoria Žižkov. Zápas proběhne již tuto sobotu 1. září 2018 na hlavním fotbalovém hřišti Baníku Sokolov. Výkop je v 10:15 hodin. Přijďte podpořit naše fotbalisty.

  číst pokračování článku

 • 28.8.2018

  VOLEJBAL NA SOUSTŘEDĚNÍ

  VOLEJBAL NA SOUSTŘEDĚNÍ
  Téměř čtyřicet mladých sportovců od žáčků po juniory z klubu Volejbal Sokolov se po roce opět zúčastnilo týdenního soustředění v Chebu. Pod vedením čtyř zkušených trenérů se celý pobyt nesl v herním a kamarádském duchu.

  číst pokračování článku

 • 28.8.2018

  NETRADIČNÍ PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN V ZŠ MÁNESOVA

  Vůbec poprvé se škola otevře široké veřejnosti. Lidé se mohou těšit na představení unikátního širokoúhlého mechanického divadla, na spoustu her a zábavy. Sokolovská škola Mánesova slaví 20 let od svého založení. Pro žáky a učitele proto připravila netradiční začátek nového školního roku. Po samotném přivítání dětí je od 12 hodin naplánované odpoledne plné her pro širokou veřejnost. Návštěvníkům se představí první světové širokoúhlé divadlo Studna. Unikátní barokní spolek hraje na obří dřevěné scéně s metrovými loutkami. Samozřejmostí jsou netradiční hudební nástroje, vtipné dialogy, hlavolamy, pohybové a poznávací hry, které prověří i vaši zdatnost. To vše na Vás čeká 3. září od 12 hodin na zahradě sokolovské školy Mánesova. Plakát ke stažení zde.

  číst pokračování článku

 • 23.8.2018

  VZPOMÍNALI NA OKUPACI PŘED 50 LETY

  VZPOMÍNALI NA OKUPACI PŘED 50 LETY
  Místostarostka Renata Oulehlová a místostarosta Karel Jakobec přivítali na městském úřadě vzácnou návštěvu. U příležitosti padesátého výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa, ke které došlo z 20. na 21. srpna roku 1968, pozvali pamětníky historických událostí. Pozvání přijali kapitán ve výslužbě Jan Zmrzlý, plukovníci ve výslužbě Vladislav Vršník, Petr Drahovzal a Josef Pulík. Řeč byla nejen o ruské okupaci, vzpomínalo se na pana prezidenta Ludvíka Svobodu, nebo osobnost Pražského jara Alexandra Dubčeka.

  číst pokračování článku