česky Deutsch English
Novinky
 • 23.10.2018

  Návštěva Depa kolejových vozidel v Chebu

  Návštěva Depa kolejových vozidel v Chebu
  Děti z Mateřské školy Sokolov, Alšova 1746 ze tříd Kočičky a Sluníčka v rámci rozvoje polytechnického vzdělávání navštívily Depo kolejových vozidel v Chebu. Děti si měly možnost prohlédnout vlaky historické i současné. Pozorovaly mechaniky při opravě vagonů a lokomotiv, a to i v kanálu pod vlakem. Projely se vlakovou soupravou Pesa a posunovací lokomotivou „Adélou“. Hovořily s průvodcem o bezpečném chování v blízkosti kolejí a vlaků.

  číst pokračování článku

 • 22.10.2018

  Sběr kaštanů pro zvířátka

  Sběr kaštanů pro zvířátka
  Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů se zapojila do sběru kaštanů, které věnovala mysliveckému spolku Lověna Horní Rozmyšl. Velké díky patří rodičům a dětem, kteří se aktivně zapojili. Nasbíralo se velké množství. Nejenže kaštany poslouží na chladná období jako krmivo pro lesní zvěř, ale také je děti využily při hrách a zkoumání ve školce.

  číst pokračování článku

 • 19.10.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky Novostavba vítacích tabulí v ul. Chebská a Stará Ovčárna.

  Předmětem veřejné zakázky je novostavba vítací tabule na pozemku p.č. 3873/5 v k.ú. Sokolov v ul. Chebská a novostavba vítacích tabulí na pozemku p.č. 293/1 v k.ú. Vítkov u Sokolova v ul. Stará Ovčárna.

  číst pokračování článku

 • 19.10.2018

  SOKOLOV INVESTUJE DO BANÍKU

  SOKOLOV INVESTUJE DO BANÍKU
  Vedení města chce rekonstruovat zázemí areálu Baníku Sokolov. Letos a v příštím roce chystá investice za 30 milionů korun. Až 14 milionů korun by měly stát nové šatny a další zázemí hokejistů. Vedle toho nechá město vyměnit stávající osvětlení za moderní led technologii v hodnotě 1,2 milionu korun. Což ušetří nejen peníze za energie, ale zlepší i zážitek návštěvníků. Systém bude možné využívat pro světelné efekty při doprovodném programu hokejových utkání. Dále chce město modernizovat zázemí tenistů. Tady si investice vyžádá nejprve 9 milionů korun. Tyto akce by se měly dokončit v příštím roce. V další etapě se plánuje nafukovací hala přes tři tenisové kurty za 7 milionů korun.

  číst pokračování článku