česky Deutsch English
Novinky
 • 19.6.2018

  Sokolov v teniskách pokračuje sportovním dnem pro seniory a zdravotně postižené

  Sokolov v teniskách pokračuje sportovním dnem pro seniory a zdravotně postižené
  V úterý 19. června 2018 se do tenisek obuli senioři a zdravotně postižení. Právě jim byl totiž věnovaný tento den v rámci akce Sokolov v teniskách. Dům dětí a mládeže Sokolov ve svém areálu vítal od ranních hodin sportovce, kteří se těšili na dopolední program a netrpělivě vyhlíželi zástupce města, kteří přijeli celou akci slavnostně zahájit.

  číst pokračování článku

 • 18.6.2018

  Sokolov v teniskách, dnes ve znamení mateřských škol

  Sokolov v teniskách, dnes ve znamení mateřských školek
  V sobotu odstartoval letošní ročník sportovní akce Sokolov v teniskách. Pondělí 18. června patřilo těm nejmladším, a to dětem ze sokolovských mateřských škol. V Domě dětí a mládeže se dnes ráno sešly desítky dětí v doprovodu svých učitelů, kde je přivítal ředitel Městského domu kultury pan Ladislav Sedláček, místostarostka Renata Oulehlová a ředitelka Domu dětí a mládeže Sokolov paní Iva Ondrejková.

  číst pokračování článku

 • 18.6.2018

  Začal týden plný sportu

  tenisky
  Město v celotýdenní akci Sokolov v teniskách poprvé přivítá Den s cyklostezkou Ohře, během sportovního týdne budou v pohybu všechny věkové kategorie díky Dnu pro seniory nebo Školympiádě mateřských a základních škol a vše vyvrcholí velkolepou akcí Hurááá, prázdniny, jejíž nedílnou součástí je Sokolovský 1/4 maraton a nově také Barevný běh.

  číst pokračování článku

 • 18.6.2018

  Změny ve vydávání řidičských průkazů

  Od 1. července 2018 přichází malá revoluce pro řidiče. Nejen řidičský průkaz si totiž nově vyřídíte na libovolném úřadě obce s rozšířenou působností. Nadále platí, že výměna dokladu, kterému končí platnost, je zdarma a nově s sebou už nemusíte nosit ani papírovou fotografii. Řekneme si ale i o dalších novinkách, které nový způsob vydávání řidičských průkazů přináší.

  číst pokračování článku

 • 15.6.2018

  Uzavírka ulice Marie Majerové

  Dne 18.06.2018 budou zahájeny přípravné stavební práce na opravě komunikace v ulici Marie Majerové, jejíchž součástí bude i vybudování dalších 9 nových podélných stání a úprava 18 šikmých stání. Rovněž bude zrealizována výstavba nového parkoviště s celkovým počtem 47 míst.  

  číst pokračování článku

 • 14.6.2018

  Město ocenilo žáky a studenty za uplynulý školní rok

  Město ocenilo žáky a studenty za uplynulý školní rok
  Tak jako v minulých letech, i letos odbor finanční a školství pokračuje v nastavené tradici a opět slavnostně ocenil žáky základních škol a studenty středních škol. Vybraní žáci a studenti byli na doporučení ředitelů škol, nebo školské rady navrženi na ocenění za vynikající prospěch, úspěch v celostátních soutěžích, mimoškolní aktivity a jiné. Ocenění předávali starosta Jan Picka, místostarosta Karel Jakobec a místostarostka Renata Oulehlová.

  číst pokračování článku

 • 13.6.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Domácí kompostéry pro občany města Sokolova".
  Předmětem veřejné zakázky je pořízení 500 ks nových plastových kompostérů o objemu min. 1050 litrů.

  číst pokračování článku