česky Deutsch English
Novinky
 • 10.4.2017

  KOLIBŘÍCI úspěšní v celostátním kole

  Kolibříci
  Ve dnech 8. a 9. dubna 2017 se v Praze uskutečnil 12. ročník celostátní soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů "Zahrada písní", kterého se zúčastnil i dětský pěvecký sbor KOLIBŘÍCI ze Základní umělecké školy Sokolov. V konkurenci třiceti pěveckých sborů z celé republiky si vyzpíval ve své kategorii vynikající 2. místo.

  číst pokračování článku

 • 10.4.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Mateřská škola Sokolov, Vrchlického 80 - zastřešení nákladové rampy“.
  Předmětem veřejné zakázky je vybudování zastřešení stávající nákladové rampy pro zásobování Mateřské školy ul. Vrchlického v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 8.4.2017

  DDM ODMĚNÍ DĚTI ZA VÝTVARNÉ PRÁCE

  Den Země titulka

  Ve středu 5. dubna proběhlo v sokolovském Domě dětí a mládeže hodnocení výtvarných prací na téma Hmyzí úlet. Sešlo se celkem 229 prací v pěti kategoriích ze všech sokolovských škol a ze čtyř škol mateřských. Chtěli bychom tímto poděkovat panu Grafnetterovi a Holmanovi za práci v porotě. Také bychom chtěli popřát brzké uzdravení panu Černému, který měl také zasednout v porotě, ale onemocněl. Všech 15 výherců bude pozváno na slavnostní předání cen u příležitosti konání Dne Země v DDM Sokolov dne 22. 4. v 15 hodin. Hmyzí úlet - výsledková listina

  číst pokračování článku

 • 7.4.2017

  Sokolovská nemocnice má nový rentgen

  Nemos RTG
  Sokolovská nemocnice modernizuje rentgenové pracoviště. Za necelých deset milionů korun pořídila univerzální, dálkově ovládaný přístroj, který minimalizuje rentgenové záření a umožňuje širší snímání různých částí těla. Nové automatické zařízení bude pohodlnější i pro pacienty. Nemocnice letos pořídila další nové vybavení díky prostředkům města.

  číst pokračování článku

 • 6.4.2017

  Biograf Nostalgie v dubnu opět v divadle

  Biograf Nostalgie Sokolov Duben 2017

  Městské divadlo Sokolov opět přivítá příznivce filmů z minulého století. Ve středu 12. dubna promítne americko-britský dobrodružný snímek o legendě magického Excalibru, který v režii Johna Boormana vstoupil do kin v roce 1981. O dva týdny déle pak Nostalgie potěší příznivce animovaného umění Jiřího Trnky. Loutkový film Špalíček z roku 1947, který v několika povídkách přibližuje tradice českého venkova, promítáme 26. dubna. Projekce začínají vždy v 17 hodin. Vstupné 30 Kč. Biograf Nostalgie Sokolov Duben 2017

  číst pokračování článku