česky Deutsch English
Novinky
 • 30.10.2018

  MEZIGENERAČNÍ SETKÁNÍ SE SNĚŽENKAMI

  MEZIGENERAČNÍ SETKÁNÍ SE SNĚŽENKAMI
  Naše třída Sněženek z Mateřské školy Kosmonautů se snaží přátelství s našimi seniory stále utužovat. Děti se často ptaly, kdy už ti velcí kamarádi přijdou. I přes nevlídné počasí si babičky a dědečkové 24. října 2018 přišli s malými kamarády pohrát k nám do školky a krásně si to společně užili. Po hrách ve třídě, skládání puzzle, hrách s autíčky, zvířátky a vaření v kuchyňce byla společná svačina, která babičkám a dědečkům chutnala. Po svačince se všichni zapojili do pásma tanečků, básní a písní. Senioři se i přes mnohé zdravotní potíže snažili s dětmi držet krok. Nakonec si spolu ještě vyrobili podzimního skřítka. Všichni byli nadšení a velmi šikovní.

  číst pokračování článku

 • 28.10.2018

  Basketbalový klub Sokolov v sobotu jen vítězně

  BK Sokolov
  V sobotu se v sokolovské sportovní hale uskutečnila dvě utkání. Od 16 hodin nejprve sehráli své utkání junioři (hráči do 19 let) proti SKB Strakonice. Po nich pak sehráli muži první domácí utkání Západočeské ligy, když poměřili síly s druholigovou rezervou Klatov. Obě utkání dopadla s přehledem vítězně pro domácí BKS.

  číst pokračování článku

 • 25.10.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky "Městská knihovna, Staré náměstí 134 a 135, Sokolov - výběr TDI a koordinátora BOZP". Zakázka je dělena na 2 části. Účastník může podat nabídku do jedné či obou částí.


  Předmětem 1. části zakázky je obstarání činnosti technického dozoru stavebníka (dále jen „TDI“) podle § 152 odst. 4 zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, nad Stavbou.

  Předmětem 2. části zakázky je obstarání činnosti koordinátora BOZP na staveništi podle zákona č. 309/2006 Sb. (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 591/2006 Sb. o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništích ze dne 12. prosince 2006.


   

  číst pokračování článku