česky Deutsch English
Novinky
 • 31.10.2017

  NOVÝ DODAVATEL TEPLA BY MOHL ODSTRANIT NEVZHLEDNÉ PAROVODY

  Parovod areál Bohemia
  Město uvažuje o zrušení parovodního vytápění a napojení na horkovody z Vřesové. V roce 2020 končí takzvaná emisní výjimka pro dosavadního dodavatele, elektrárnu v Tisové, kterou od roku 2017 vlastní společnost Sokolovská uhelná, a.s. Do té doby musí být jasné, jak bude dodávka tepla pro odběratele ze Sokolova a dotčených obcí probíhat. Vše by mohla zastřešovat společnost z poloviny vlastněná městem.

  číst pokračování článku

 • 30.10.2017

  Aká matka, taká Katka

  Aká matka, taká Katka

  Klášterní výstava v listopadu představí sochařská díla a plastiky nejslavnější slovenské sochařky šedesátých a sedmdesátých let Erny Masarovičové a její dcery, česko-americké tvůrkyně Katariny Kissoczy. K vidění budou objekty, sochy, plastiky, konstrukce, projekce. Vernisáž se koná v pondělí 6. listopadu ve výstavní síni klášterního kostela sv. Antonína Paduánského v 17.30 hodin. Výstava potrvá do 29. listopadu 2017. Pozvánka ke stažení zde

  číst pokračování článku

 • 26.10.2017

  FENOMÉN BAROKA OŽIJE V LISTOPADU

  FENOMÉN BAROKA OŽIJE V LISTOPADU
  Karlovarský kraj – Co mají společného sokolovské, karlovarské a chebské muzeum? Po tři listopadové večery se tu postupně uskuteční přednášky věnované fenoménu baroka v Karlovarském kraji. Přednášky pořádá Karlovarský kraj ve spolupráci s krajskými muzei. Známá i neznámá fakta návštěvníkům osvětlí historik architektury Lubomír Zeman. Vstupné na akce bude zdarma. Foto: Barokní socha sv. Jana Nepomuckého, město Sokolov

  číst pokračování článku

 • 26.10.2017

  MALÝ FOTBALISTA MÍŘÍ DO ARGENTINY

  Robert Aubrecht míří do Argentiny
  Hráč baníkovské žákovské U15 Robert Aubrecht se s českou reprezentací do 15 let podívá do Jižní Ameriky. Na turnaji Sudamericano, který se hraje v Argentině od 5. do 19. listopadu, se čeští mladíci potkají s Paraguayí, Chile, Argentinou, Kolumbií a Uruguayí.

  číst pokračování článku

 • 25.10.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ, ul. B. Němcové – oprava podlah v tělocvičnách".
  Předmětem plnění je oprava dřevěných podlah (broušení, tmelení, lakování, lajnování) v malé i velké tělocvičně základní školy vč. skladu na nářadí.

  číst pokračování článku

 • 25.10.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Městský úřad budova C – sanace zemní vlhkosti a zateplení objektu: projektová dokumentace (2. vyhlášení)".
  Předmětem plnění jsou kompletní projekční práce řešící odstranění zemní vlhkosti ze zdí v suterénu Městského úřadu – budovy C, K. H. Máchy č.p. 1275 a zateplení vnějšího pláště budovy.

  číst pokračování článku