česky Deutsch English
Novinky
 • 4.9.2018

  VOLNÁ MÍSTA V MATEŘINCE

  VOLNÁ MÍSTA V MATEŘINCE

  Nestihli jste v květnu zapsat své dítě do mateřské školy? Mateřská škola Marie Majerové v Sokolově nabízí ještě několik volných míst. Přijímají děti ve věku od dvou do šesti let. Další informace najdete na webových stránkách www.ms-majerova.cmaram.cz. V případě zájmu volejte 774 035 369 nebo 359 808 406.

  číst pokračování článku

 • 3.9.2018

  SOKOLOV VÍTAL PRVŇÁKY

  SOKOLOV VÍTAL PRVŇÁKY
  Do školních lavic v Sokolově letos zasedly stovky nových školáků. Slavnostně je v doprovodu rodičů vítali starosta Jan Picka, místotarostka Renata Oulehlová a radní Michael Rund. Pozadu ale nezůstali ani ředitelé a učitelé jednotlivých škol.

  číst pokračování článku

 • 31.8.2018

  MĚSTO SPUSTÍ DALŠÍ ETAPU OBNOVY VÍTĚZNÉ. ZKUSÍ DOTACI

  MĚSTO SPUSTÍ DALŠÍ ETAPU OBNOVY VÍTĚZNÉ. ZKUSÍ DOTACI
  Město Sokolov se připravuje na další investici do revitalizace jednoho z největších sídlišť. V lokalitě, kde stojí kolem padesáti panelových domů, přibude příští rok nová zeleň i parkovací místa. Odhadované náklady na závěrečnou etapu podle projektu činí přibližně7 milionů korun. Až polovinu může město čerpat ze státní dotace.

  číst pokračování článku

 • 31.8.2018

  Česko-německý projekt ICH JSEM JÁ přenese na jeviště portrét života mladých lidí v příhraničních regionech

  čojč
  8 Čechů a 8 Němců ve věku 14-23 let budou společně objevovat své JÁ a zkoumat jeho budoucnost v česko-německém příhraničí. Tanečně divadelní projekt ICH JSEM JÁ se uskuteční od 31. srpna do 9. září 2018 v českém Sokolově a německém Hofu, organizuje ho Čojčlandská kulturní síť. V 4K 3D kině Alfa proběhnou dvě představení v pátek 7. září od 11 a od 15 hodin.

  číst pokračování článku

 • 31.8.2018

  BĚŽÍME NA HRAD. TENTOKRÁT LOKET

  BĚŽÍME NA HRAD...
  Předposlední zastávkou seriálu Běžíme na hrad se v letošním roce v sobotu 22. 9. stane majestátní hrad Loket, který stojí na skalním ostrohu v meandru řeky Ohře. Nejen samotný hrad, který byl založen ve 13. století a zahrál si například i v bondovce Casino Royal, ale také historická kulisa města Loket vytvoří impozantní zážitek pro všechny účastníky. Již samotný pohled přes řeku Ohři na hrad ze zázemí závodu, které se nachází v amfiteátru v podhradí, bude pro řadu účastníků nezapomenutelný.

  číst pokračování článku

 • 30.8.2018

  Hráči BK Sokolov prošli úspěšně předsezónní přípravou

  BK Sokolov
  Všechny kategorie Basketbalového klubu Sokolov mají za sebou úspěšnou předsezónní přípravu, která byla rozdělena do několika bloků. V druhém týdnu měsíce srpna jako první zahájilo přípravu družstvo přípravky, nejmladších a mladších minižáků a starších žáků (kategorie U 10, U 11, U 12 a U 15), po té se do přípravy zapojili i kadeti (U 17) a junioři (U 19). Oba zmíněné bloky proběhly v Toužimi, kde měli sokolovští mladíci připraveny skvělé podmínky pro soustředění. Poslední blok pak již proběhl v domácích podmínkách v Sokolově. Všechna náročná soustředění proběhla dle veliké libosti šéftrenéra mládeže Lukáše Šnobla, který s přípravou a přístupem svých mladých svěřenců byl maximálně spokojen (především pak těch nejmladších nadějí).

  číst pokračování článku

 • 30.8.2018

  V ZUŠ Sokolov proběhnou zápisy žáků

  V týdnu od 3. září do 7. září 2018 proběhnou zápisy žáků do všech oborů školy pro školní rok 2018/2019. Vzhledem k probíhající rekonstrukci budovy na Starém náměstí se zápisy všech žáků hudebního oboru uskuteční v budově Městského domu kultury Sokolov - učebny v levém křídle budovy (vchod z ulice Odboje). Zápisy žáků výtvarného a tanečního oboru proběhnou v učebnách oborů v budově na Starém náměstí v Sokolově (stávající učebny). Konkrétní informace k zápisům a organizaci výuky jsou aktualizovány na stránkách školy www.zussokolov.cz.

  Zdroj: Roman Švancar, ředitel školy

  (ps)

  číst pokračování článku