česky Deutsch English
Novinky
 • 29.12.2017

  MVTV.CZ: V SOKOLOVĚ PLNILI PŘÁNÍ

  Letošní Vánoce byly v Sokolově trochu jiné, než v předchozích letech. Svátky většina lidí tráví se svými nejbližšími. Ne každý ale svého blízkého člověka má. Město Sokolov ve spolupráci s dobrovolnickým centrem Střípky, Městskou policií a pracovnicemi Senior expresu se to rozhodly změnit.

  číst pokračování článku

 • 29.12.2017

  Děti z Pohlazení se díky hodným lidem radovaly z dárků

  Pohlazení

  Děti sokolovského sboru, které chodí na odpolední bohoslužby a patří do spolku Pohlazení, zažily v sobotu 23. prosince obrovskou radost. Čekala tam na ně spousta dárků od hodných lidí, kteří se zapojili do předvánoční sbírky Diakonie Českobratrské církve evangelické s názvem „Krabice od bot aneb děti darují dětem k Vánocům 2017“. Konala se letos již pošesté a jejím cílem je potěšit děti z chudších rodin v České republice. V Sokolově se podařilo tento cíl splnit. Více čtěte zde

  číst pokračování článku

 • 27.12.2017

  Předvánoční burza dobrých andělů

  Předvánoční burza
  Stalo se již tradicí, že se na škole ZŠ Rokycanova v předvánoční čas koná burza hraček, dětských her a knížek pro děti, které potřebují pomoc druhých. Již opakovaně zde požádají burzu pro Dobrého Anděla a v letošním roce si děti vybraly pomoc Natálce z Karlovarského kraje.

  číst pokračování článku

 • 22.12.2017

  Šance pro onkoláčky díky charitativnímu jarmarku

  jarmark
  V neděli 17. prosince proběhl v Městském domě kultury charitativní jarmark pod taktovkou Petry Šetele ve spolupráci s MDK Sokolov. Společně připravili báječné odpoledne, během něhož se prodávaly ručně dělané výrobky z koutů celé České republiky, probíhaly tu dílničky od zdobení perníčků a dortíků po výrobu vánočních ozdob či přání.

  číst pokračování článku

 • 22.12.2017

  DDM ZÍSKAL DOTACI NA DOPRAVNÍ VÝCHOVU

  DDM ZÍSKAL DOTACI NA DOPRAVNÍ VÝCHOVU
  Dům dětí a mládeže Sokolov obdržel dotaci ve výši 189 750 Kč z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu obnovy stávajících a vznik nových dopravních hřišť pro rok 2017. Moderní elektro kola a elektro koloběžky budou využívány zejména pro výuku dopravní výchovy středních škol. Zdejší zázemí využívají školy nejen ze Sokolova ale i z okolních obcí.

  číst pokračování článku

 • 21.12.2017

  Studenti darovali teplé oblečení

  Azylový dům
  Ve středu 20. prosince se v Sokolově opět konalo dobro, tentokrát z iniciativy Studentského zastupitelstva a vedoucí oddělení prevence kriminality Městské policie Hany Procházkové. Uspořádali na sokolovských základních a středních školách sbírku oblečení a společně ji jeli osobně předat klientům azylovému domu.

  číst pokračování článku