česky Deutsch English
Novinky
 • 21.12.2018

  OZNÁMENÍ STAROSTKY SOKOLOVA

  S hlubokým zármutkem jsem přijala informaci o čtvrteční tragédii v Dole ČSM Stonava, kde zahynulo třináct horníků. S tichou vzpomínkou a soustrastí myslíme na jejich rodiny a všechny přátele, kteří jsou našimi hosty při Dni horníků v Sokolově. Na základě usnesení Vlády České republiky, která rozhodla o celonárodním symbolickém uctění památky zahynulých horníků, se v sobotu 22. prosince rozezní po celé republice sirény. Nepřerušovaný tón sirén bude znít tři minuty a spuštěný bude přesně ve 12 hodin.

  Renata Oulehlová, starostka

 • 21.12.2018

  HEJTMANKA VYHLAŠUJE VÝTVARNOU SOUTĚŽ PRO SENIORY

  Tisková zpráva Karlovarského kraje: Senioři, kteří se věnují některé z výtvarných činností, se opět mohou zapojit do dalšího ročníku oblíbené soutěže „Věk pro nás není překážkou“. Jejím cílem je ukázat, že i v pokročilém věku může být člověk stále aktivní a že dokáže tvořit povedená umělecká díla. Práce lze odevzdávat v termínu od 2. ledna do 28. února 2019.

  číst pokračování článku

 • 21.12.2018

  MDK Sokolov plánuje další zábavný rok

  PF 2019
  Zaměstnanci Městského domu kultury přejí všem poklidné svátky strávené s těmi nejbližšími a úspěšný start do dalšího roku. Těší se na všechny společné akce v roce 2019 a netradičním způsobem na ně právě zvou. Kulturní plán na nadcházející rok představuje slečna A...

  číst pokračování článku

 • 19.12.2018

  Povolené kácení topolů

  Odbor správy majetku informuje občany města o povoleném kácení osmi vzrostlých topolů u cyklostezky za Penny Marketem. Jednalo se o dřeviny na pokraji dožití se sníženou vitalitou, centrálními dutinami a s proschlými korunami.

  číst pokračování článku

 • 19.12.2018

  NA VRÁNOVĚ NEJEN S PEJSKY

  NA VRÁNOVĚ NEJEN S PEJSKY
  V úterý 18. prosince 2018 se v Záchytném zařízení pro zvířata na ranči Vránov konalo příjemné předvánoční setkání. Starostka Renata Oulehlová ve spolupráci s odborem sociálních věcí vypravila skupinu starších občanů Sokolova do psího útulku na Vránově, kde pro ně Veronika Fazekašová a Vanda Říhová uspořádaly příjemný program.

  číst pokračování článku

 • 18.12.2018

  BOHEMIAN RHAPSODY NEJEN PRO SENIORY

  BOHEMIAN RHAPSODY NEJEN PRO SENIORY
  Vedení města Sokolov pozvalo v úterý 18. prosince starší občany do sokolovského kina. Za zvýhodněných 10 korun si mohli vychutnat promítání velmi populárního emotivního snímku o legendární skupině Queen a jejím frontmanovi Freddiem Mercurym. Diváky přišli pozdravit a krásné Vánoce popřát starostka Renata Oulehlová, místostarosta Jan Picka, místostarosta Karel Jakobec a ředitel MDK Ladislav Sedláček. Vánoční promítání připravilo město ve spolupráci s MDK Sokolov.

  číst pokračování článku

 • 17.12.2018

  Přípravka BK Sokolov pořád neporažena

  BK Sokolov
  Basketbalový klub Sokolov uzavřel první polovinu sezóny čtyřmi utkáními mládeže. Ve středu se utkali starší žáci (hráči do 15 let) v krajském přeboru se Sokolem Kraslice. V sobotu pak přípravka (hráči do 10 let) sehrála svůj druhý turnaj ČBF v Plzni a v neděli první polovinu sezóny BKS uzavřeli kadeti (hráči do 17 let), kteří ke svému utkání zajížděli do Děčína.

  číst pokračování článku