česky Deutsch English
Novinky
 • 8.3.2018

  VÝROBCI MOHOU ZÍSKAT CERTIFIKÁT I SOUTĚŽIT

  TRADIČNÍ VÝROBEK ROKU
  Malí a střední podnikatelé se mohou zapojit do dvou zajímavých aktivit, které marketingově podporují regionální podniky na území okresu Sokolov a obcí Hory, Jenišov, Mírová. Jedná se o certifikace značky „Original product of Sokolovsko“ a soutěž Tradiční výrobek roku. Foto: Mikroregion Sokolov Východ, Betlém z jednoho kusu dřeva - Řezbářství Akácie. Nominovaný výrobek 2017.

  číst pokračování článku

 • 8.3.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „MŠ K. H. Borovského - stavební úpravy prádelny, sušárny, kuchyně a výměna jídelního výtahu".
  Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy prádelny, sušárny, kuchyně a výměna jídelního výtahu.

  číst pokračování článku

 • 7.3.2018

  SOKOLOV APELUJE NA NEJVYŠŠÍ ČINITELE

  SOKOLOV APELUJE NA NEJVYŠŠÍ ČINITELE
  Rada města Sokolova se veřejným dopisem obrací na nejvyšší představitele veřejné moci, ve kterém adresáty žádá o pochopení a pomoc v boji proti obchodu s chudobou. Skupina senátorů nedávno u Ústavního soudu napadla iniciativu Sokolova a dalších měst, která po zavedení opatření obecné povahy, přísněji udělují dávky podpory v hmotné nouzi. „Nic jiného nám už nezbývalo“, reagují radní a píší dopis, který adresují Ústavnímu soudu, Úřadu vlády, Senátu, Poslanecké sněmovně a premiérovi. Jeho znění si můžete přečíst v detailu článku.

  číst pokračování článku

 • 6.3.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ Švabinského - oprava podlahy na I. stupni - instalační kanál a oprava sprch v pavilonu tělovýchovy".
  Předmětem veřejné zakázky jsou opravy podlahy na I. stupni.

  číst pokračování článku

 • 6.3.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ Švabinského - stavební úpravy učebny chemie (2. vyhlášení)".
  Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy učebny chemie a navazující dodávka vybavení interiéru učebny.

  číst pokračování článku

 • 6.3.2018

  DOBROVOLNÍCI VYČISTÍ ŘEKU. MŮŽETE SE PŘIPOJIT

  ČIŠTĚNÍ OHŘE

  Krajská síť místních akčních skupin Karlovarského kraje zve všechny zájemce v rámci celorepublikové dobrovolnické akce UKLIĎME SVĚT! UKLIĎME ČESKO! k účasti na akci ČIŠTĚNÍ ŘEKY OHŘE. Ta se koná v sobotu 7. dubna 2018, a to po břehu i po vodě. Vyberte si svůj úsek. Pro všechny účastníky je připraveno pohoštění a Soutěž o největší kuriozitu. Hlásit se mohou všichni, kterým není lhostejná řeka Ohře a její okolí. Čím více dobrovolníků, tím více uklizeného odpadu, tím více vyčištěná řeka. Pojďme společnými silami zlepšit naše okolí, pro nás samotné a pojďme ostatním ukázat, že odpadky patří do koše. Vyzývají pořadatelé. Plakát ke stažení zde.

  číst pokračování článku