česky Deutsch English
Novinky
 • 10.7.2017

  TADY MÁME VŠECHNO - DANA A MILOŠ ŠKORPILOVI

  Dana a Miloš Škorpilovi jsou tváří sokolovského turistického portálu Kam po Sokolovsku, který vytvořil Městský dům kultury Sokolov ve spolupráci s okolními obcemi regionu. Zatímco ultramaratonec a držitel řady běžeckých rekordů se do Sokolova natrvalo přesunul po svatbě, jeho žena, která se věnuje nutričnímu poradenství, je sokolovskou rodačkou. Mentora běhu řada lidí zná nejen pro jeho rekordní úspěchy, ale také díky televiznímu pořadu Parta maraton. Se svými vzdělávacími workshopy společně jezdí po celé republice. Nedávno pořádali běžeckou besedu s praktickou ukázkou také u nás v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 4.7.2017

  KARLOVARSKÝ KRAJ HLEDÁ OSOBNOST ROKU 2017

  Osobnost Karlovarského kraje

  Kraj vyhlašuje 12. ročník ankety Osobnost Karlovarského kraje. Návrhy může podávat veřejnost i právnické osoby se sídlem na území regionu, a to do 11. srpna 2017. Ocenění se bude udělovat jednotlivcům a nominovat lze také in memoriam. Foto zdroj: Karlovarský kraj. Udílení cen v roce 2014, kdy jednu z cen obdržel pan Petr Rojík (na obrázku vlevo), kterého v roce 2016 vyznamenalo též město Sokolov. 

  číst pokračování článku

 • 3.7.2017

  ZPRÁVA MŠ MARIE MAJEROVÉ

  MŠ M. MAJEROVÉ

  Červen je poslední měsíc ve školním roce, který si děti užívají společně. A že si ho v naší mateřské škole užívají! Na začátku měsíce jsme oslavovali Den dětí, pak jedna třída dětí odjela na týdenní školu v přírodě v Mariánské u Jáchymova. 12. června jsme pořádali celoškolní akci v kině Alfa – pasování předškoláků (pro rodiče a přátele školy), 22. června jsme vyjeli na výlet na Boží Dar – Ježíškovu cestu a na úplném konci školního roku jsme se s předškoláky zúčastnili Posledního zvonění na 6. ZŠ. No řekněte, nechtěli byste si také takto užívat? Jitka Podlipská, Mateřská škola Marie Majerové, Sokolov (ps)

  číst pokračování článku

 • 30.6.2017

  Hurááá, prázdniny začaly

  Hurááá, prázdniny začaly

  Většina lidí si už asi nedovede představit poslední víkend v červnu bez velkolepé dvoudenní akce Hurááá, prázdniny – Mezinárodní soutěž ohňostrojů, jejíž součástí je už čtvrtým rokem rovněž Sokolovský 1/4 maraton. Událost, kterou vyhledávají desítky tisíc lidí, dostála své kvalitní pověsti a nám je potěšením se krátce ohlédnout.

  číst pokračování článku