česky Deutsch English
Novinky
 • 13.9.2018

  STAROSTA PROŽIL DEN HORNÍKŮ NAPLNO

  STAROSTA PROŽIL DEN HORNÍKŮ NAPLNO
  V sobotu 8. září 2018 se v Sokolově konaly hornické slavnosti s bohatým doprovodným programem. Starostovi Sokolova Janu Pickovi přinesl Den horníků mnoho setkání a zážitků. Zúčastnil se nejdůležitějších momentů od průvodu po pietní akt k uctění zahynulých vojáků v rámci Dne s Armádou České republiky. Společně s kolegy z vedení radnice odstartoval i závěrečný noční ohňostroj.

  číst pokračování článku

 • 13.9.2018

  VÝZNAMNÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH SOKOLOVSKÉHO ŽÁKA

  VÝZNAMNÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH SOKOLOVSKÉHO ŽÁKA
  Senzačního absolutního vítězství dosáhl Jan Kundrát na republikovém finále v soutěži sportovní všestrannosti žáků základních škol - OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Ve dvoudenním klání mladých sportovců, které se konalo v Brně, naprosto brilantně prošel všemi deseti náročnými disciplínami a získal 10 328 bodů, o téměř 900 bodů více než druhý v pořadí. Jan Kundrát je žákem 9. ročníku 8. ZŠ v Sokolově, Křižíkova a úspěšným členem atletického oddílu AK Sokolov.

  číst pokračování článku

 • 13.9.2018

  JazzFest představí v Městském divadle světové umělce

  jazzfest

  V rámci karlovarského festivalu JazzFest se uskuteční v Sokolově koncert dvou jazzových kapel. 4. října od 19 hodin zahraje v Městském divadle světově známý český jazz rockový baskytarista Pavel Jakub Ryba s kapelou The Fish Men. Pavel J. Ryba si na svém světovém turné zahrál například i s americkým kytaristou Deanem Brownem.

  číst pokračování článku

 • 13.9.2018

  Reprezentační hokej a Týden hokeje se vracejí do Sokolova

  Týden hokeje
  Klubu HC Baník Sokolov se podařilo dojednat působení národního týmu do 16 let na sokolovském zimním stadionu. Reprezentační šestnáctka zde bude působit od pondělí do neděle od 5. do 11. listopadu 2018. V rámci kempu pak reprezentace do 16 let odehraje v Sokolově dva zápasy se stejně starým výběrem Švýcarska, který zde bude působit od 8. do 11. listopadu. Mezistátní zápasy se budou na sokolovském zimním stadionu hrát v pátek 9. listopadu od 17:30 hodin a v neděli 11. listopadu od 14:00 hodin. V sobotu si pak národní týmy odskočí do Chebu.

  číst pokračování článku

 • 11.9.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Dodávka 5 kotců pro Záchytné zařízení Vránov, Ranč Vránov u Sokolova".
  Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 kotců pro Záchytné zařízení Vránov (Ranč Vránov u Sokolova) a to včetně dopravy na místo plnění a montáže.

  číst pokračování článku

 • 11.9.2018

  BK Sokolov uspořádal streetball ke Dni horníků

  BK Sokolov

  V sobotu se na v areálu Bohemia uskutečnil druhý ročník streetballu ke Dni horníků, který opět uspořádal BK Sokolov. Do letošního ročníku se přihlásilo osm družstev, které byly rozděleny do dvou základních skupin. Po odehrání zmíněných skupin následovalo play off, které mělo určit vítěze sobotního turnaje. Tím se stal tým Sokopeklo, který je tvořen hráči mužů BK Sokolov a v sobotním turnaji tak obhájili loňské vítězství.

  číst pokračování článku