česky Deutsch English
Novinky
 • 24.5.2017

  Zahájení lavičkové sezony s Forrestem Gumpem

  Zahájení lavičkové sezony s Forrestem Gumpem

  Posaďte se, prosím! Vyzývá 2. ZŠ a město Sokolov. Ve čtvrtek 25. května bude slavnostně zahájena lavičková sezona. Tento pojem v Sokolově získal doslova hmotný význam. Děti a rodiče společnými silami vesele vybarvili několik laviček, které budou nově zdobit město. Předně Staré náměstí. Happening se odehraje právě zde. Program je už od 10 hodin dopoledne. Vše vyvrcholí také za účasti vedení města v 16 hodin odpoledne. Tak přijďte posedět a pobýt. Nikde nemají tak krásné lavičky, jako u nás. Plakát ke stažení zde

  číst pokračování článku

 • 23.5.2017

  Sotes dokončil jarní úklid komunikací

  Sotes dokončil jarní úklid komunikací
  Jako každý rok, i letos proběhlo jarní mytí komunikací ve městě. Jarním čištěním se z vozovek a chodníků smývají zbytky zimních posypů a obecně prach a nečistoty, usazené zejména u obrubníků. Čištění oproti minulosti již druhým rokem obstarávají dva cisternové a několik zametacích vozů s obsluhou a doprovodným personálem, čímž došlo ke zkrácení doby z původních dvou a půl na jeden a půl měsíce.

  číst pokračování článku

 • 23.5.2017

  Z KVĚTNOVÉHO ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA

  Zimní stadion
  Sokolov bude soudně vymáhat 25 milionů korun od společnosti, která zajišťovala průběh výběrového řízení pro opravu střechy zimního stadionu. Kvůli pochybením v tendru totiž město zaplatilo pokutu ministerstvu financí ve výši 25 milionů korun. „Jako vedení města jsme vyčerpali všechny možnosti, včetně pokusu o mimosoudní dohodu,“ argumentoval místostarosta Pavel Rybář.

  číst pokračování článku

 • 19.5.2017

  RESPEKTUJTE ZÁKAZ VSTUPU NA ANTONÍNSKÉ MOSTY. VYZÝVÁ ÚŘAD

  Zákaz vstupu na Antonínské mosty

  Stavební práce na první části mostů přes silnici a železniční trať zamezují přístup nejen pro chodce, ale také pro cyklisty ze strany cyklostezky podél řeky Ohře směrem k jezeru Medard. Provoz cyklostezky ovšem omezen není. Bohužel, i přes značené varování, informování na webu města, v novinách i sociálních sítích, řada lidí soustavně porušuje zákaz vstupu a ohrožuje tak bezpečnost a zdraví nejen své, ale často také dětí, které s sebou vedou. Vedle toho ohrožují hladký průběh stavebních prací, čímž mohou zároveň způsobit hmotnou škodu. Apelujeme na všechny občany, aby respektovali značený zákaz. Rekonstrukce a související uzavírky potrvají do 31. července 2017. Děkujeme za pochopení.

  Hana Špičková
  vedoucí odboru rozvoje města

  číst pokračování článku