česky Deutsch English
Novinky
 • 22.11.2017

  ZPRÁVA ZE ZŠ PIONÝRŮ

  ZŠ PIONÝRŮ
  Dne 25. října 2017 proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů vědomostních a sportovních soutěží základních škol a nižšího stupně osmiletých gymnázií Karlovarského kraje v Horním Slavkově.

  číst pokračování článku

 • 21.11.2017

  IMPULS vystoupí na Mezinárodním festivalu ve Středomoří

  ZUŠ IMPULS
  Taneční skupina IMPULS ze Základní umělecké školy v Sokolově se v době od 26. listopadu do 3. prosince 2017 představí na Mezinárodním festivalu hudby a tance ve Středomoří. Zvláštností tohoto festivalu je, že se celý bude konat při plavbě na palubách výletní lodi MSC MERAVIGLIA. Plavba lodi začíná v italském Janově, pokračuje do přístavů v Římě, Palermu, Vallettě, Barceloně, Marseille a končí opět v Janově. Přejeme mladým tanečnicím úspěch na festivalu a mnoho nevšedních zážitků.

  číst pokračování článku

 • 20.11.2017

  NENECHME SENIORY SAMOTNÉ

  SAMA

  Ve čtvrtek 16. listopadu uspořádalo město ve spolupráci s odborem školství dokumentární seminář pro žáky 8. a 9. tříd základních škol. V městském divadle a v kině Alfa děti zhlédly film Otakara Faifra s názvem SAMA, který mapuje poslední dny života nejdéle působící herečky Národního divadla Luby Skořepové. Promítání snímku bylo pojato jako osvěta osamělého života starších lidí a bylo předznamenáním vánoční akce věnované právě seniorům. Nese název „Nejste na to sami. Ani o Vánocích“.

  číst pokračování článku

 • 19.11.2017

  Hráči BK Sokolov hráli o víkendu sedm utkání a sedmkrát vyhráli

  BK Sokolov
  Uplynulé tři dny pracovního volna basketbalisté BK Sokolov strávili na palubovkách svých soupeřů, když odehráli celkem sedm utkání. Ve sváteční pátek zajížděli kadeti (hráči do 17 let) k přímému souboji o první místo nadregionální soutěže do Brandýsa nad Labem. V sobotu pak společně mladší minižáci (hráči do 12 let) a opět kadeti odjeli do Plzně odehrát své duely. A konečně v neděli pak sehrála svůj třetí turnaj přípravka (hráči do 10 let), který se uskutečnil u dívčího sokolovského týmu BCM Sokolov v tělocvičně sokolovského gymnázia.

  číst pokračování článku

 • 17.11.2017

  Veletrh v Sokolově nabídl řadu volných pracovních míst

  Veletrh pracovních příležitostí
  V pořadí druhý podzimní veletrh pracovních příležitostí v kraji zorganizovala Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje ve spolupráci s Karlovarským krajem a Úřadem práce 13. listopadu 2017 v Sokolově. Sokolovský okres vykazuje nejvyšší míru nezaměstnanosti v kraji, v současné době se pohybuje kolem 5 %. Úřad práce eviduje 3212 uchazečů o práci, z nichž více než dvě stovky byly pozvány na veletrh. Kromě uchazečů v evidenci úřadu práce přišlo na veletrh i více než 350 studentů posledních ročníků středních škol a veletrh navštívili i lidé, kteří uvažují o změně zaměstnání.

  číst pokračování článku

 • 16.11.2017

  MĚSTO BLAHOPŘEJE JUBILANTŮM

  JUBILANTKY LISTOPAD 2017
  Je dlouholetou tradicí, že představitelé města gratulují k životnímu jubileu svým občanům. Radnice písemně blahopřeje seniorům, kteří dosáhnou 70. roku života, po té každý pátý rok a následně od 90. narozenin oslavenec s dopisem obdrží nabídku k osobní gratulaci. Místostarostka Renata Oulehlová ve středu 15. listopadu blahopřála dvěma dámám, které oslavily 91 a 93 let.

  číst pokračování článku