česky Deutsch English
Novinky
 • 9.7.2018

  Mirákl uspěl na Dance World Cupu

  Mirákl uspěl na Dance World Cupu
  Světový taneční pohár, který se uskutečnil na přelomu června a července v Barceloně, měl v soutěžním poli i české zástupce. V disciplínách modern, contemporary a jazz dance se ho na základě nominace zúčastnily i juniorské tanečnice Miráklu, a to na základě nominační soutěže společně pro Německo a ČR. Z prestižní taneční soutěže si Mirákl přivezl zlaté medaile v kategorii modern malé skupiny za choreografii Skryté souvislosti a 2. místo si v soutěži formací vytančila choreografie Face to Face.

  číst pokračování článku

 • 4.7.2018

  Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrová řízení na pozici strážníka a asistenta prevence kriminality

  Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrová řízení na obsazení pracovní pozice strážníka Městské policie Sokolov a Asistenta prevence kriminality. Termín pro podání přihlášek je pro pozici strážníkado 31. srpna 2018 a pro pozici asistenta prevence kriminality do 20. července 2018.

  Přihlášky na pozici strážníka je možné odevzdat osobně na adrese Městská policie Sokolov, Rokycanova 1929 v zalepené obálce opatřené nápisem "Výběrové řízení - strážník", elektronicky na emailovou adresu pavla.tesarova@mp-sokolov.cz nebo přes datovou schránku na ID 6xmbrxu.

  Přihlášky na pozici asistenta prevence kriminality, je možné odevzdat osobně na adrese Městská policie Sokolov, Rokycanova 1929 v zalepené obálce opatřené nápisem "Výběrové řízení na Asistenta prevence kriminality Městské policie Sokolov", nebo osobně u asistentky velitele Městské policie Sokolov paní Pavly Tesařové.

  Veškeré potřebné informace naleznete v dokumentech VŘ - strážník (314 kB, pdf) a VŘ - APK (366 kB, pdf)

 • 3.7.2018

  ZASTUPITELÉ ROZHODLI O STAVBĚ DOMU PRO SENIORY

  ZASTUPITELÉ ROZHODLI O STAVBĚ DOMU PRO SENIORY
  Ve čtvrtek 28. června 2018 se na svém řádném 30. zasedání sešli zastupitelé Sokolova. V programu projednali záměr zřízení nové příspěvkové organizace, odkoupení části pozemku v lokalitě Jižního lomu a seznámili se s výsledky výběrového řízení na dopravce MHD. Zásadním rozhodnutím je pak stavba pobytového zařízení pro seniory. Sokolov investuje z vlastního rozpočtu. Stávající zastupitelstvo zasedne před podzimními komunálními volbami naposledy v září.

  číst pokračování článku

 • 2.7.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Stavební úpravy komunikace a nová dešťová kanalizace v ulici Slovenská, Sokolov – projekční práce".
  Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, která bude řešit návrh II. etapy opravy komunikace, její úpravy a dopravní uspořádání místní komunikace ulice Slovenská a úpravu napojení z ulice Slovenská do ulice Závodu míru. V rámci úprav bude navržena nová dešťová kanalizace a případná výměna veřejného osvětlení.

  číst pokračování článku

 • 29.6.2018

  Nová veřejná zakázka

  Ministerstvo financí a město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Krejcarová lávka".
  Předmětem plnění je demolice stávající Krejcarové lávky přes Ohři a výstavba nové lávky pro pěší. Nová lávka je navržena jako ocelový zavěšený most o 3 spojitých polích s horní mostovkou.

  číst pokračování článku

 • 29.6.2018

  Rozloučení s předškoláky

  Rozloučení s předškoláky
  Zpráva MŠ Alšova - Poslední týden školního roku byl v MŠ Alšova ve znamení loučení s předškoláky. Nejdříve proběhlo slavnostní odpoledne na školní zahradě, které začalo pohádkou divadla Z bedny. Po skončení pohádky nastalo dlouho očekávané „Pasování na školáka“, kdy paní učitelky dětem předaly šerpy a drobné dárky.

  číst pokračování článku