česky Deutsch English
Novinky
 • 21.6.2017

  ISŠTE SE ROZLOUČILA S UČNI

  ISŠTE SE ROZLOUČILA S UČNI
  Integrovaná střední škola technická a ekonomická se v úterý 20. června rozloučila s letošními absolventy učebních oborů. Více než šedesát mladých lidí si úspěšně převzalo výuční listy v oborech automechanik, instalatér, zedník, obráběč kovů, elektrikář a strojní mechanik.

  číst pokračování článku

 • 20.6.2017

  V SOKOLOVĚ SE PŘEDSTAVILY SOCIÁLNÍ SLUŽBY I DOBROVOLNÍCI

  VELETRH SS
  Ve čtvrtek 15. června Staré náměstí v Sokolově hostilo veletrh sociálních služeb a neziskových organizací. Akci pořádá odbor sociálních věcí městského úřadu ve spolupráci s Městským domem kultury. Hlavním cílem je seznámit potřebnou veřejnost s možnostmi, které mohou usnadnit život s handicapem nebo vyřešit svízelnou životní situaci. Události, která tradičně nesla název „Odpoledne pro sociální služby“, se zúčastnily organizace z různých koutů České republiky.

  číst pokračování článku

 • 19.6.2017

  Pěvecké sbory ZUŠ se představí v klášterním kostele sv. Antonína Paduánského v Sokolově

  Kolibříci
  Pěvecké sbory Základní umělecké školy v Sokolově zvou všechny na jejich závěrečný koncert, který se uskuteční dne 21. června 2017 od 18.00 hod. v Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského v Sokolově. V programu se postupně představí dětské pěvecké sbory CVRČCI a KOLIBŘÍCI pod vedením paní učitelky Zuzany Kolářové a pěvecký sbor ZVONEK, který vede paní učitelka Andrea Plachá. Jako hosté vystoupí pěvecké sbory JenTak a La Dolce Vita.

  číst pokračování článku

 • 16.6.2017

  Stavební úpravy plochy vedle ZŠ Běžecká

  Informujeme občany města Sokolov, že v termínu od 15.06.2017 do 30.06.2017 budou na ploše vedle ZŠ Běžecká probíhat stavební úpravy. Jedná se o nezbytně nutné práce k vybudování dočasné odstavné plochy pro náhradní parkování vozidel z ulice Spartakiádní po dobu realizace akce "Stavební úpravy komunikace ul. Spartakiádní".

  číst pokračování článku

 • 15.6.2017

  Víkendové cyklo závody v Hodonicích u Znojma

  killi
  Ve Znojmě se jela o víkendu 10.6. časovka jednotlivců a 11.6. silniční závod. V sobotní časovce čekalo na závodníky 20 kilometrů na rovinaté trati za velmi silného větru. V kategorii D zvítězil L. Killinger st. v čase 26:54 před Tomkem (REVITBUL Team) 27:52, a v kategorii B dojel na 5. místě L. Killinger ml. za 27:21. (oba CYKLO TEAM KILLI).

  číst pokračování článku

 • 14.6.2017

  MVTV: Hurááá, zvoláme s Lukášem Pavláskem

  Poslední červnový víkend 23. a 24. června 2017 v Sokolově vypukne velkolepá show nabitá hudbou, sportem i ohňostrojovou parádou. Připravte se na dvoudenní superdávku zábavy. Na programu jsou koncerty, charitativní běh a samozřejmě Sokolovský 1/4 maraton s doprovodnými soutěžemi: Stezka skřítka Sokolníčka pro děti a In-line závod v areálu Bohemia. Očekávaným vrcholem je pak Mezinárodní soutěž ohňostrojů v sobotu hodinu před půlnocí. 

  číst pokračování článku