česky Deutsch English
Novinky
 • 19.5.2017

  RESPEKTUJTE ZÁKAZ VSTUPU NA ANTONÍNSKÉ MOSTY. VYZÝVÁ ÚŘAD

  Zákaz vstupu na Antonínské mosty

  Stavební práce na první části mostů přes silnici a železniční trať zamezují přístup nejen pro chodce, ale také pro cyklisty ze strany cyklostezky podél řeky Ohře směrem k jezeru Medard. Provoz cyklostezky ovšem omezen není. Bohužel, i přes značené varování, informování na webu města, v novinách i sociálních sítích, řada lidí soustavně porušuje zákaz vstupu a ohrožuje tak bezpečnost a zdraví nejen své, ale často také dětí, které s sebou vedou. Vedle toho ohrožují hladký průběh stavebních prací, čímž mohou zároveň způsobit hmotnou škodu. Apelujeme na všechny občany, aby respektovali značený zákaz. Rekonstrukce a související uzavírky potrvají do 31. července 2017. Děkujeme za pochopení.

  Hana Špičková
  vedoucí odboru rozvoje města

  číst pokračování článku

 • 18.5.2017

  Sokolov hledá 38 dětí, které nepřišly k zápisům

  MŠ zápisy
  Sokolovské školky postrádají téměř 40 dětí s trvalým pobytem ve městě, které dle nového školského zákona měli rodiče nahlásit k zápisům. Povinné předškolní vzdělávání v posledním ročníku se nově týká dětí, které nejdéle posledního srpna roku 2017 oslaví páté narozeniny a dosud školku nenavštěvují.

  číst pokračování článku

 • 18.5.2017

  KOLEM SVĚTA S MATEŘÍDOUŠKOU

  Kolem světa s Mateřídouškou
  Chodovské Denní centrum Mateřídouška, o.p.s. uspořádalo v úterý 16. května besídku v rámci Dne matek na téma „Cesta kolem světa“. Každý klient si připravil vystoupení se zaměřením na kulturu a tradice napříč všemi světadíly. Stacionář pro klienty s různými druhy postižení v současné době pečuje o pět desítek lidí, včetně sokolovských. Pobočku přímo v Sokolově chce otevřít už příští rok.

  číst pokračování článku

 • 16.5.2017

  Krajské kolo základních a středních škol v orientačním běhu

  Krajské kolo orientační běh

  V pátek 12.5. 2017 proběhlo v Sokolově krajské kolo základních a středních škol v orientačním běhu. Pořádání této akce se ujal zkušený tým pořadatelů z Klubu orientačního běhu Baník Sokolov a ZŠ Sokolov, Pionýrů 1614. K tomuto účelu byla vytvořena speciální mapa areálu zdraví a sportu Sokolov. Kromě vlastního areálu obsahovala mapa i přilehlé okolí.

  číst pokračování článku

 • 16.5.2017

  Mladí violoncellisté úspěšní v Ústředním kole

  Ústřední kolo - violoncellisté ZUŠ Sokolov

  Vynikající 2. místa získali Terezie Marková a Pavel Mašek v Ústředním kole soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje, které se konalo ve dnech 11. - 14. května 2017 v Liberci. Oba soutěžící se propracovali do Ústředního kola po vítězstvích v okresním a krajském kole. Blahopřání k úspěchu patří nejenom jim, ale i jejich paní učitelce Ireně Soukupové a paní učitelce Mgr. Vladislavě Nohové, která je doprovázela na klavír. Roman Švancar, ZUŠ Sokolov

  číst pokračování článku

 • 16.5.2017

  POZVÁNKA NA VELKOU CENU SOKOLOVA

  Zveme všechny příznivce volejbalu na Velkou cenu Sokolova starších žákyň, která se koná 20.5. - 21.5.2017 v hale Jiskry a v tělocvičně ZŠ Pionýrů Sokolov. Začátky utkání jsou sobotu 9.00 hod., v neděli od 8.30 hod. za účasti Madety Č. Budějovice, Lokomotivy Plzeň, Olympu Praha, Orionu Praha, Spartaku Děčín, VK Karlovy Vary, KCM Ústí n/L a domácích děvčat VSK Baníku Sokolov.

  číst pokračování článku

 • 16.5.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Revitalizace tenisového areálu Sokolov - projekční práce“.
  Předmětem plnění veřejné zakázky jsou kompletní projekční práce řešící revitalizaci tenisového areálu v Sokolově na pozemku p.č. 2439/1 v katastrálním území Sokolov, v majetku města Sokolov.

  číst pokračování článku