česky Deutsch English
Novinky
 • 8.9.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Prodloužení SMA Genetec Advantage pro produkt Genetec Security center 5.5“.
  Předmětem veřejné zakázky je prodloužení SMA Genetec Advantage pro produkt Genetec Security center 5.5.

  číst pokračování článku

 • 8.9.2017

  MINISTERSTVO KULTURY OCENILO PRÁCI JOSEFA KÁBRTA

  Josef Kábrt ocenění MK
  Cena Ministerstva kultury za neprofesionální umělecké aktivity v oboru tanečních aktivit byla udělena za celoživotní přínos v oblasti společenského tance panu Josefu Kábrtovi. Cenu předala Ing. Eva Suknarovská z odboru regionální a národnostní kultury Ministerstva kultury v sobotu 26. srpna 2017 v Táboře v rámci 49. předsezónního kongresu pořádaného Svazem učitelů tance ČR.

  číst pokračování článku

 • 7.9.2017

  OLYMPIONICI SE SETKALI V SOKOLOVĚ

  Setkání olympioniků
  Ve středu 6. září 2017 se v prostorách sokolovského pivovaru Permon uskutečnilo přátelské setkání olympioniků ze západu Čech. Posezení uspořádal Nadační fond západočeských olympioniků. Pozvání jeho představitelů přijalo také vedení sokolovské radnice. S medailovými sportovci si pravicí potřásli starosta Jan Picka, místostarostové Renata Oulehlová a Karel Jakobec. Přišel také Antonín Lebeda z TJ Baník Sokolov. Kromě předání drobných dárků účastníky čekala také prohlídka prostor pivovaru s komentovanou prohlídkou.

  číst pokračování článku

 • 6.9.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění motorových vozidel města Sokolov“.
  Předmětem veřejné zakázky je pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění motorových vozidel města Sokolov.

  číst pokračování článku

 • 6.9.2017

  Sokolovem projela Recyklojízda

  Recyklojízda
  V úterý 6. září nás na náměstí Budovatelů poctila návštěvou ekologická osvěta v podobě trojice nadšenců na elektrokolech. Svojí 700 km jízdou napříč celou republikou chtějí upozornit na třídění a recyklaci baterií.

  číst pokračování článku