česky Deutsch English
Novinky
 • 24.4.2018

  ZASTUPITELÉ JEDNALI O ZPĚTNÉM ODKOUPENÍ BYTOVÝCH DOMŮ

  ZASTUPITELÉ JEDNALI O ZPĚTNÉM ODKOUPENÍ BYTOVÝCH DOMŮ
  V úterý 17. dubna 2018 se na svém 28. mimořádném zasedání sešli zastupitelé Sokolova. Na programu jednání měli dva body. Prvním bylo zapojení se do sdruženého nákupu elektřiny s Karlovarským krajem pro roky 19 a 20 na komoditní burze, což politici schválili. Následovala diskuse k uzavření obchodu se soukromou společností, která chtěla společně s městem odkoupit nemovitosti u Alfy, v ulici U divadla a Svatopluka Čecha. Tady shodu nenašli.

  číst pokračování článku

 • 24.4.2018

  SOKOLOV SE PŘIDÁ KE KRAJI S NÁKUPEM ELETŘINY

  CENTRÁLNÍ NÁKUP ELEKTŘINY

  Karlovarský kraj připravuje centrální nákup elektřiny. Současné sdružené dodávky končí letos v prosinci. Další tak bude třeba zajistit od ledna 2019 na následující dva roky. Poslední zakázku pro města a obce administrovalo město Sokolov. Letos se s ostatními spojí a budou dodavatele vybírat v čele s Karlovarským krajem. O postupu už rozhodli zastupitelé. Nakupovat budou  na komoditní burze POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE. Ušetřit mohou miliony korun.

  číst pokračování článku

 • 23.4.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZUŠ - výměna stropní konstrukce nad 2. NP a půdní vestavba".
  Předmětem veřejné zakázky je výměna stropní konstrukce nad 2.N.P. a vestavba tříd do neobývaného půdního prostoru.

  číst pokračování článku

 • 23.4.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Městský úřad Sokolov - úpravy recepce (2. vyhlášení)".
  Předmětem veřejné zakázky jsou úpravy stávající recepce v budově Městského úřadu v Sokolově spočívající v drobných stavebních úpravách, dodávce nového recepčního pultu a nového mobiliáře.

  číst pokračování článku

 • 23.4.2018

  TS GLAMOUR NA SOUTĚŽNÍM TURNÉ

  TS GLAMOUR NA TANEČNÍM TURNÉ
  Taneční skupina Glamour, z.s. se tuto sobotu 21. dubna 2018 zúčastnila Mistrovství Čech v Praze taneční soutěže ESCALATE BEST DANCE GROUP tour 2018, kam postoupila z 1. místa v regionálním kole v Plzni. Na mistrovství Čech obsadila děvčata v hlavní věkové kategorii druhé místo v disciplíně Show art PROFI Show a tímto si zajistila postup na mistrovství ČR do televizního finále. Dále se dospělé tanečnice a juniorky z Glamour nominovaly na mistrovství Čech soutěže CZECH DANCE MASTERS, která proběhne 5. května 2018 v Chomutově. Taneční skupina se mohla na soutěže svědomitě připravit i díky dotacím poskytnutým z programu MŠMT a Krajského úřadu Karlovarského kraje. Děkujeme. Jana Anderlová, vedoucí skupiny

  číst pokračování článku

 • 23.4.2018

  VODNÍ ZÁCHRANÁŘI ZVOU NA ZÁVODY

  VODNÍ ZÁCHRANÁŘI ZVOU NA ZÁVODY

  Vodní záchranná služba ČČK Sokolov, pobočný spolek pořádá v sobotu 18. května 2018 v krytém bazénu v Sokolově 19. ročník Mistrovství mládeže v záchranářském sportu 2018. Prezentace účastníků proběhne v pátek 18. května od 18 do 21 hodin a v sobotu 19. května od 7.30 do 8.15. Samotné závody začínají v 9 hodin. „Přijďte se podívat, co i nejmenší vodní záchranáři dokáží ve vodě zaplavat,“ zve předseda vodních záchranářů Pavel Walta. Propozice ke stažení zde.

  číst pokračování článku