česky Deutsch English
Novinky
 • 31.7.2018

  Zahájení stavebních prací „Parkoviště č. 29 v ulici Slavíčkova“

  Dne 01.08.2018 budou zahájeny stavební práce na úpravě a rozšíření parkování vč. opravy příjezdové komunikace v ulici Slavíčkova za věžovým domem č.p. 1684. Práce budou probíhat v úseku od vjezdu za věžový dům  až po výměníkovou stanici. V rámci stavby dojde k úplné uzavírce v úseku od vjezdu za věžový dům č.p. 1684 až po výjezd na ulici Slavíčkova. Uzavírka proběhne v termínu od 01.08.2018 do 31.08.2018.

  číst pokračování článku

 • 31.7.2018

  GOLFOVÝ TURNAJ PRO VŠECHNY

  Golf club Sokolov srdečně zve širokou veřejnost na Den otevřených dveří a turnaj Sokolovská 18. Koná se v sobotu 11. srpna 2018 od 10 hodin. Zahrát si může každý. Vstupné je zdarma. Akce se koná za finanční podpory města Sokolov. Pozvánku stáhnete v detailu článku.

  číst pokračování článku

 • 31.7.2018

  FOTBALOVÝ BANÍK ZVE NA SRPNOVÝ ZÁPAS

  FOTBALOVÝ BANÍK ZVE NA SRPNOVÝ ZÁPAS
  Fortuna národní liga se vrací do Sokolova! Na úvod nové sezony sice baníkovci dvakrát odjeli z půdy soupeřů s prázdnou, ale nyní je čeká náročný zápas proti FC HRADEC KRÁLOVÉ. Hráči budou potřebovat podporu vás všech, tak dorazte tuto sobotu 4. srpna 2018 na Baník. Utkání začíná v 10.15 h. Pro zobrazení pozvánky klikněte na obrázek.

  číst pokračování článku

 • 27.7.2018

  Pozor na zvýšený výskyt požárů

  požáry

  Ve čtvrtek 26. července vešlo v platnost rozhodnutí hejtmanky Karlovarského kraje o vyhlášení období zvýšeného výskytu požárů. Toto nařízení vzniklo na základě doporučení ředitele Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z důvodu vyššího výskytu požárů ve venkovním prostředí a další prognóze vývoje počasí, a to v souvislosti se současnou meteorologickou situací s nedostatkem dešťových srážek a výskytem vysokých teplot.

  číst pokračování článku

 • 27.7.2018

  VŠE JE O POMOCI DRUHÉMU. ŘÍKÁ OCENĚNÝ VĚZEŇSKÝ KAPLAN

  KAPLAN ZÁMEČNÍK
  Ve čtvrtek 26. července 2018 byl v kanceláři starosty města oceněn bývalý vězeňský kaplan Bohuslav Zámečník. Sokolovský rodák, který dlouhá léta duchovně pečoval o odsouzené i v těch nejtěžších věznicích, obdržel od Vězeňské služby České republiky cenu Františka Josefa Řezáče za celoživotní přínos v této službě. Dnes pomáhá v duchovenském programu jako dobrovolník v Horním Slavkově. „Chci pokračovat, dokud mne nohy unesou,“ říká oceněný kaplan.

  číst pokračování článku

 • 25.7.2018

  SOCHY EVY KMENTOVÉ OPĚT ZDOBÍ MĚSTO

  SOCHY EVY KMENTOVÉ OPĚT ZDOBÍ MĚSTO
  Centrum města okrášlilo obnovené sousoší významné československé umělkyně. Pamětníci dílo vídali od roku 1961 u tehdy nově postaveného hotelu Ohře. Odtud bylo odvezeno a deponováno v areálu Sotesu před šestnácti lety. Nyní je mohou občané a návštěvníci opět obdivovat v blízkosti městského úřadu.

  číst pokračování článku