česky Deutsch English
Novinky
 • 28.6.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Nákup serveru pro Základní školu Sokolov, Pionýrů 1614“.
  Předmětem plnění je dodání nového serveru pro Základní školu Sokolov, Pionýrů 1614 a připojení serveru do lokální sítě včetně základní konfigurace pro vzdálenou správu.

  číst pokračování článku

 • 28.6.2017

  KARLOVARSKÝ FESTIVAL BUDE PROMÍTAT V SOKOLOVĚ

  Oklamaný
  V pátek 30. června začíná v Karlových Varech týdenní 52. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Jednou z novinek letošního roku je promítání mimo lázeňskou metropoli, například v Ostrově, Chodově a také v Sokolově. V úterý 4. července 2017 uvede sokolovské 4K 3D kino Alfa bezprostředně po prvním uvedení ve Velkém sále hotelu Thermal exklusivní předpremiéru snímku režisérky Sofie Coppolové "Oklamaný" s Nicole Kidmanovou a Colinem Farrellem v hlavních rolích. Promítání začíná ve 20:00, vstupné 80 Kč. (ps)

  číst pokračování článku

 • 28.6.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Dopravce zajišťující provoz městské hromadné dopravy v Sokolově - výběr administrátora VZ“.
  Předmětem veřejné zakázky je výběr administrátora, který zastoupí zadavatele při výběru dopravce zajišťujícího provoz městské hromadné dopravy v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 27.6.2017

  Studenti vyvezli Střípky na výlet

  Střípky ve F. Lázních
  Sokolovské Studentské zastupitelstvo, které zaštiťuje Městská policie Sokolov, doprovodilo klienty domovů pro seniory na výlet do Františkových lázní. Cestu zorganizovalo sdružení Střípky. "Je nádherné pozorovat mladé, jak pomáhají dříve narozeným. Studentům patří velké díky, darovali seniorům to, co jim nikdo nevezme. Zážitek, zájem, svůj čas a vědomí, že tu pro ně jsou," řekla místostarostka a zakladatelka Střípků Renata Oulehlová a za spolupráci poděkovala také městské policii.

  číst pokračování článku

 • 27.6.2017

  Hodnocení fotbalového poháru města

  O pohár města
  Za příjemného slunečného počasí se v neděli 25. 06. 2017 uskutečnil fotbalový turnaj mládeže O pohár města Sokolova, který byl zorganizován pro čtyři věkové kategorie žáků a přípravek narozené v letech 2004, 2006, 2008 a 2010. Turnaj se uskutečnil ve sportovním areálu FK Baník Sokolov na umělé trávě.

  číst pokračování článku

 • 23.6.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Revitalizace tenisového areálu Sokolov - projekční práce (2. vyhlášení)“.
  Předmětem plnění veřejné zakázky jsou kompletní projekční práce na revitalizaci tenisového areálu v Sokolově na pozemku p.č. 2439/1 v katastrálním území Sokolov.

  číst pokračování článku