česky Deutsch English
Novinky
 • 11.8.2017

  ZVEME NA TRIATLON 2017

  Triatlon

  Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje proběhne již tuto sobotu 12. 8. 2017 v areálu přírodního koupaliště Michal. Dopoledne proběhne závod žáků. Ve 13.00 hodin odstartuje hlavní závod. Závod je určen pro všechny. Tato akce je realizovaná za finanční podpory města Sokolov a Karlovarského kraje. Propozice Triatlon 2017 (ps)

  číst pokračování článku

 • 10.8.2017

  O POHÁR STAROSTY MĚSTA A DALŠÍ CYKLO ZÁVODY

  Cyklokili
  V Sokolově se jel již 10. ročník „O pohár starosty města Sokolova“ a zároveň Mistrovství České republiky Masters a Akademiků. Závod byl otevřen i pro hobby cyklisty. V sobotu bylo na startu 149 lidí, v neděli 35 dvojic. Jelo se na trati Kraslická směr Lomnice, Vintířov a zpět, celkem 18 km.

  číst pokračování článku

 • 8.8.2017

  PŘIHLASTE SE DO NOVÝCH KURZŮ SEBEOBRANY

  Kurzy sebeobrany

  Městská policie Sokolov zve všechny ženy a seniory k účasti při konání podzimního kurzu sebeobrany. Ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z Meibukan Karate-Do se během tří měsíců naučí základní techniky sebeobranných prvků. Kurz začíná 21. září 2017. Hodiny budou probíhat ve fitness centru URAL v Sokolově, vždy každý čtvrtek od 18 hodin. Lekce jsou zdarma. Kapacita je ale omezená, doporučujeme se proto předem registrovat. Více informací na telefonním čísle 777 025 622.

  Zdroj: Mgr. Bc. Hana Procházková, vedoucí oddělení prevence Městské policie Sokolov

  (ps)

  číst pokračování článku

 • 7.8.2017

  DDM USPOŘÁDAL ŘADU LETNÍCH TÁBORŮ

  DDM TÁBORY
  Dům dětí a mládeže v Sokolově již tradičně pořádal po celou dobu prázdnin řadu táborů a pomáhal tak rodičům naplnit volný čas jejich dětí. Téměř čtyřem stovkám dětí byly nabídnuty nové zážitky, zábava, skupinové hry, výlety a možnost navázat nová kamarádství.

  číst pokračování článku

 • 4.8.2017

  SENIOR ŘIDIČ. DĚKUJI

  Senior řídič

  Oddělení prevence kriminality Městské policie Sokolov připravuje opět po dvou letech třídenní preventivní projekt určený seniorům „SENIOR V DOPRAVĚ“. Projekt je určen lidem pokročilejšího věku - řidičům, kteří si chtějí prověřit své znalosti z bezpečného pohybu na pozemních komunikacích.

  Foto: Ilustrační, Městská policie Sokolov

  číst pokračování článku

 • 3.8.2017

  Nominujte kandidáty na Cenu Makropulos

  Věc Makropulos

  Obce, města a nestátní neziskové organizace z našeho regionu mají možnost získat prestižní Cenu Makropulos 2017. Ta je udělována mimořádným a v praxi osvědčeným projektům, které řeší zdravotní a zdravotně sociální potřeby seniorů. V minulém roce jí obdržela obec Křižánky na Vysočině. Návrhy na ocenění lze posílat do 25. srpna.

  Foto: Ilustrační Vlatimil Kováč

  číst pokračování článku

 • 2.8.2017

  POZVÁNKA NA TURISTICKÝ VÝLET

  Civilky 20.9.2017

  Centrum služeb Svazu postižených civilizačními chorobami v České republice, z. s. zve ve středu 20. září na výlet. Sraz účastníků je ve 13 hodin na zastávce Závodu míru v Sokolově. Vítáni jsou dospělí, děti i maminky s kočárky. Součástí doprovodného programu jsou ukázky chůze nordic walking, nebo změření BMI. (ps)

  číst pokračování článku