česky Deutsch English
Novinky
 • 14.2.2018

  DO ZÍTŘKA MŮŽETE NOMINOVAT OSOBNOSTI MĚSTA

  DO ZÍTŘKA MŮŽETE NOMINOVAT OSOBNOSTI MĚSTA

  15. února se uzavírají nominace na ocenění Osobností města za uplynulý rok 2017. Rada města z navržených jmen vybere tři občany, které vyznamená. Anketa není vyhlášena v žádných kategoriích. Rozhodující pro ocenění je přínos pro společnost. Třem vyznamenaným osobnostem a jejich zásluhám pak bude věnován slavnostní gala večer. Ten se odehraje v Městském divadle v úterý 24. dubna od 17 hodin. Jako hudební host vystoupí Jakub Smolík. Nominační lístek ke stažení zde.

  číst pokračování článku

 • 13.2.2018

  MONITOROVÁNÍ PRÁV LIDÍ SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

  Kancelář veřejného ochránce práv zve na pracovní setkání k problematice Monitorování práv lidí se zdravotním postižením, které se koná 28. února 2018 v Krajské knihovně. Cílem setkání je seznámit účastníky s novou působností veřejné ochránkyně práv, která od ledna 2018 plní funkci monitorovacího orgánu pro naplňování závazků plynoucích z Úmluvy o právech osob se zdravotním postižením. V průběhu setkání budou představeny a společně s účastníky diskutovány priority, kterým by se měla ochránkyně v rámci monitorovací činnosti věnovat. Účastníci budou moci nominovat budoucí členy Poradního orgánu. Pozvánka ke stažení zde.

  číst pokračování článku

 • 12.2.2018

  KAM PO SOKOLOVSKU NA VELETRHU

  KAM PO SOKOLOVSKU NA VELETRHU

  Městský dům kultury a Sokolovské infocentrum se zúčastní 27. ročníku cestovního veletrhu Holiday World. Jako součást expozice Živého kraje zde budou společně s dalšími partnery prezentovat turistický portál Kam po Sokolovsku a nadcházející kampaň. Jejími tvářemi se stali ultramaratonec známý z pořadu České televize Parta Maraton Miloš Škorpil s manželkou Danou, která se věnuje nutričnímu poradenství. Na podporu turistického portálu natočili propagační videa a nafotili tématický editorial. První díl "My víme, kam po Sokolovsku" byl již uveden a je ke zhlédnutí zde. Uvedení druhého spotu je pak plánované právě na zmíněný cestovní veletrh. Na fotogalerii z natáčení se můžete podívat zde

  číst pokračování článku

 • 11.2.2018

  Mladší minižáci BK Sokolov dostali lekci, kadeti prodloužili vítěznou sérii

  BK Sokolov
  Začátek jarních prázdnin byl pro hráče Basketbalového klubu Sokolov ve znamení tří sobotních utkání. Dvě obstarali mladší minižáci, kteří v oslabené sestavě přivítali na domácí palubovce vedoucí tým soutěže BK Lokomotivu Plzeň. Po obědě pak odjeli kadeti ke svému utkání do Kadaně, kde hraje svá domácí utkání TJ Klášterec nad Ohří. V neděli se pak měl uskutečnit ještě turnaj přípravek, ale ten byl právě z důvodu konajících se jarních prázdnin přesunut na březen.

  číst pokračování článku

 • 8.2.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ Švabinského - stavební úpravy učebny chemie ".
  Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy učebny chemie a navazující dodávka vybavení interiéru učebny.

  číst pokračování článku

 • 8.2.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „ZŠ Křižíkova - oprava podlah ve vybraných pavilonech a učebnách".
  Předmětem veřejné zakázky je výměna podlahových krytin ve vybraných pavilonech a učebnách.

  číst pokračování článku

 • 8.2.2018

  MĚSTO VYHLAŠUJE KONKURSNÍ ŘÍZENÍ NA POZICE ŘEDITELŮ

  ZUŠ
  Rada města Sokolova v souladu s ustanoveními § 102 odst. 2 písm. b) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů, § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a § 3 vyhlášky č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích, vyhlašuje konkursní řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ředitelky příspěvkových organizací.

  číst pokračování článku