česky Deutsch English
Novinky
 • 4.5.2017

  FOTBAL, KTERÝ POMÁHÁ

  Hrajeme pro Michalku

  V úterý 16. května se koná charitativní fotbalové utkání na podporu nemocné Michalky. Tradiční benefice se odehraje pod záštitou starosty Sokolova Jana Picky. Ten se vedle dalších představitelů města utká s takzvanou starou gardou fotbalového Baníku a jejich přáteli. Start v 16:05. Vstupné dobrovolné. Plakát ke stažení zde

  číst pokračování článku

 • 4.5.2017

  Najděte pomoc na veletrhu sociálních služeb. Nebo podpořte ty, kdo pomáhají

  Odpoledne pro sociální služby

  Ve čtvrtek 15. června se Staré náměstí stane centrem sociálních služeb, dobrovolnických spolků a neziskových organizací. Odbor sociálních věcí Městského úřadu Sokolov ve spolupráci s Městským domem kultury připravují akci s názvem „Odpoledne pro sociální služby“. Hlavním smyslem události je seznámit potřebnou menšinu s pestrou nabídkou organizací, které se snaží ulehčit život těm, kdo potřebují pomoc druhých. Vítána je rovněž široká veřejnost.

  číst pokračování článku

 • 3.5.2017

  TŘÍDÍME SPRÁVNĚ

  Obyvatelé Sokolova mohou třídit další komodity. Po městě jsou nově rozmístěny kontejnery pro sběr použitého oleje z domácností a stacionární kontejnery pro sběr elektroodpadu.

  číst pokračování článku

 • 3.5.2017

  DEN PRO RODINU V DDM

  Den pro rodinu
  V sobotu 6. května od 15 do 18 hodin zveme rodiny s dětmi na odpolední program v DDM Sokolov. Společně si postavíte letadýlko, nakrmíte zvířátko, poznáte interaktivní stolek a tabuli, vylezete na horolezeckou stěnu, zajezdíte si na trenažéru, vytvoříte si voňavý sáček a obrázek z korálků apod. Vstupné je zdarma. INFORMACE: pí. Burianová, e-mail: jarmila.burianova@ddmsokolov.cz, tel. 352 623 368

  číst pokračování článku

 • 2.5.2017

  Okresní přehlídka loveckých trofejí na statku Bernard

  Na statku Bernard v Královském Poříčí se uskuteční tradiční hodnocení trofejí ulovených  v lovecké sezóně 2016 - 2017. Městský úřad Sokolov, odbor životního prostředí pověřil uspořádáním přehlídky trofejí ulovené zvěře Českomoravskou mysliveckou jednotu z.s., Okresní myslivecký spolek Sokolov a zároveň jmenoval členy hodnotitelské komise. Hodnocení trofejí bude komisí provedeno v pátek dne 5.5.2017. Přehlídka trofejí pro veřejnost se bude konat v sobotu 6. 5. 2017 a v neděli 7.5.2017 vždy od 9:00 do 17:00 hod.

  číst pokračování článku

 • 2.5.2017

  Karlovarský kraj přispěje na nové kotle

  Kotlíkové dotace

  Karlovarský kraj rozdělí více než 8 milionů korun, které dostal od Ministerstva Životního prostředí ČR na výměnu starých kotlů. Žádat mohou majitelé, nebo spolumajitelé rodinných domů či bytů v Karlovarském kraji, kde vytápějí pevnými palivy. Příspěvky pokryjí náklady až 65 domácností.

  číst pokračování článku