česky Deutsch English
Novinky
 • 2.6.2017

  Cyklo závod Extraligy Masters

  Killi
  V Nových Hradech u Skutče se jel 27. a 28. 5. další závod Extraligy Masters. V sobotu se jel závod do vrchu na 12 kilometrů s převýšením 340 metrů. Sokolovští cyklisté byli opět vidět. Ludvík Killinger starší dojel na 2. místě v čase 24:50 a Ludvík Killinger mladší na 5. místě za 27:14. (oba CYKLO TEAM KILLI). V neděli čekalo na závodníky za poměrně teplého počasí 80 kilometrů v kopcovitém terénu. Na start se postavilo 76 závodníků. Několik kilometrů po startu, v prvním stoupání, se podařilo odjet čtyřčlenné skupině, kde byl Ludvík Killinger starší. Do cíle, který byl na vrcholu stoupání, dorazil na 2. místě Ludvík Killinger starší, ve druhé skupině přijel na 7. místě Ludvík Killinger mladší (oba CYKLO TEAM KILLI). Po sedmi závodech Extraligy je v průběžném hodnocení Ludvík Killinger starší na 1.místě.

  číst pokračování článku

 • 1.6.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Tělocvična Sokolovská ulice – zateplení fasády a stavební úpravy – projekční práce“.
  Předmětem veřejné zakázky je zpracování Projektové dokumentace, která bude zpracována ve dvou stupních PD – PD pro územní řízení a projednání s orgány a organizacemi a jednostupňový projekt pro provedení stavby.

  číst pokračování článku

 • 1.6.2017

  Senioři dětem, děti seniorům

  Senioři dětem, děti seniorům
  Ve druhé polovině května se deváťáci ZŠ Rokycanova ocitli v pozici učitelů. A to učitelů informatiky. V rámci projektu „Senioři dětem, děti seniorům“ navštěvovali školu senioři z Centra pro zdravotně postižené. Učili se právě od žáků obsluhovat počítače, zakládat e-mailovou adresu, vytvářet profil na sociální síti, vyhledávat důležité informace, vytvářet prezentace v Power Pointu.

  číst pokračování článku

 • 1.6.2017

  TŘÍDÍME SPRÁVNĚ

  Třídíme správně
  Obyvatelé Sokolova mohou třídit další komodity. Po městě jsou nově rozmístěny kontejnery pro sběr použitého oleje z domácností a stacionární kontejnery pro sběr elektroodpadu.

  číst pokračování článku