česky Deutsch English
Novinky
 • 7.4.2017

  Sokolovská nemocnice má nový rentgen

  Nemos RTG
  Sokolovská nemocnice modernizuje rentgenové pracoviště. Za necelých deset milionů korun pořídila univerzální, dálkově ovládaný přístroj, který minimalizuje rentgenové záření a umožňuje širší snímání různých částí těla. Nové automatické zařízení bude pohodlnější i pro pacienty. Nemocnice letos pořídila další nové vybavení díky prostředkům města.

  číst pokračování článku

 • 6.4.2017

  Biograf Nostalgie v dubnu opět v divadle

  Biograf Nostalgie Sokolov Duben 2017

  Městské divadlo Sokolov opět přivítá příznivce filmů z minulého století. Ve středu 12. dubna promítne americko-britský dobrodružný snímek o legendě magického Excalibru, který v režii Johna Boormana vstoupil do kin v roce 1981. O dva týdny déle pak Nostalgie potěší příznivce animovaného umění Jiřího Trnky. Loutkový film Špalíček z roku 1947, který v několika povídkách přibližuje tradice českého venkova, promítáme 26. dubna. Projekce začínají vždy v 17 hodin. Vstupné 30 Kč. Biograf Nostalgie Sokolov Duben 2017

  číst pokračování článku

 • 5.4.2017

  TS Mirákl opět zlatý

  Mirákl
  Taneční skupina Mirákl se o víkendu zúčastnila regionální postupové soutěže Czech Dance Masters v Plzni. Na tuto soutěž měla v extralize připraveny 4 velké formace v dětské a juniorské kategorii.

  číst pokračování článku

 • 5.4.2017

  PŘEDNÁŠKA PRO STUDENTY NA ODDĚLENÍ PREVENCE MP

  Přednáška MP
  Po domluvě s Gymnáziem Sokolov a Centrem prevence Městské policie Sokolov, dále s Krajským ředitelstvím Policie ČR Karlovarského kraje, oddělením násilné kriminality a Probační a mediační službou ČR se dne 30. března 2017 konala na míru ušitá přednáška v oblasti právního vědomí a nahlédnutí do oblasti trestního práva v podobě přiblížení problematiky násilné trestné činnosti na území Karlovarského kraje a okénka směrem do činnosti Probační a mediační služby ČR.

  číst pokračování článku

 • 4.4.2017

  NAŘÍZENÁ DERATIZACE. NA CO JSTE SE CHTĚLI ZEPTAT

  Deratizace
  Zastupitelé města na svém březnovém zasedání schválili obecně závaznou vyhlášku, která nařizuje celoplošnou deratizaci. Populace hlodavců narůstá a přibývá škod na majetku. Ohrožené je i lidské zdraví. Předpisem se musí řídit všichni, kdo ve městě bydlí, podnikají, nebo vlastní nemovitost. Vedoucí odboru správy majetku Hana Mertlová odpovídá na dotazy.

  číst pokračování článku