Novinky
  • 2.6.2017

Cyklo závod Extraligy Masters

Killi
    V Nových Hradech u Skutče se jel 27. a 28. 5. další závod Extraligy Masters. V sobotu se jel závod do vrchu na 12 kilometrů s převýšením 340 metrů. Sokolovští cyklisté byli opět vidět. Ludvík Killinger starší dojel na 2. místě v čase 24:50 a Ludvík Killinger mladší na 5. místě za 27:14. (oba CYKLO TEAM KILLI). V neděli čekalo na závodníky za poměrně teplého počasí 80 kilometrů v kopcovitém terénu. Na start se postavilo 76 závodníků. Několik kilometrů po startu, v prvním stoupání, se podařilo odjet čtyřčlenné skupině, kde byl Ludvík Killinger starší. Do cíle, který byl na vrcholu stoupání, dorazil na 2. místě Ludvík Killinger starší, ve druhé skupině přijel na 7. místě Ludvík Killinger mladší (oba CYKLO TEAM KILLI). Po sedmi závodech Extraligy je v průběžném hodnocení Ludvík Killinger starší na 1.místě.

číst pokračování článku

• 1.6.2017

Nová veřejná zakázka

Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Tělocvična Sokolovská ulice – zateplení fasády a stavební úpravy – projekční práce“.
    Předmětem veřejné zakázky je zpracování Projektové dokumentace, která bude zpracována ve dvou stupních PD – PD pro územní řízení a projednání s orgány a organizacemi a jednostupňový projekt pro provedení stavby.