česky Deutsch English
Novinky
 • 21.8.2017

  O NOVÉM PROVOZOVATELI MHD ROZHODNE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

  Město Sokolov řeší budoucího provozovatele městské hromadné dopravy. Současnému dodavateli, kterým je společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s., končí smlouva k 31. 12. 2018. Radnice se zabývala několika možnostmi, jak v příštím období MHD zajistit. Jendou z nich bylo založení vlastní společnosti. Na základě právní analýzy, jež si nechalo město vypracovat, se ale nakonec radní rozhodli pro otevřené výběrové řízení podle zákona o veřejných zakázkách.

  číst pokračování článku

 • 17.8.2017

  PROHLÁŠENÍ K VYJÁDŘENÍ VZPĚRAČE KAMILA KUČERY

  MĚSTSKÝ ÚŘAD SOKOLOV
  Vedení města (dále jen město) se důrazně ohrazuje proti výrokům pana Kamila Kučery, člena sokolovského oddílu Vzpírání při TJ Baník Sokolov, z.s. (dále jen TJ Baník), který zcela nevhodným způsobem a neoprávněně obviňuje bývalé i současné představitele sokolovské radnice ze lhostejnosti a nečinnosti ve věci údržby tréninkového zázemí vzpěračů v ZŠ Křižíkova v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 16.8.2017

  NEJSTE NA TO SAMI. SOKOLOV USILUJE O LEPŠÍ ŽIVOT SENIORŮ

  NEJSTE NA TO SAMI. SOKOLOV USILUJE O LEPŠÍ ŽIVOT SENIORŮ
  Město Sokolov vydá nový publikační leták s nabídkou bezplatných nebo zvýhodněných služeb pro starší občany. K dispozici budou například v čekárnách úřadů, lékařů a na jiných veřejně dostupných místech. Radnice tak chce uceleně prezentovat specifické služby pro tuto cílovou skupinu. Fotografie: archiv města Sokolov

  číst pokračování článku

 • 16.8.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Areál Baník - hokejová střelnice p.p.č. 2439/1“.
  Předmětem plnění je stavba tzv. hokejové střelnice, která bude umístěna na stávající vyasfaltované ploše skateboardového areálu.

  číst pokračování článku

 • 16.8.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Parkoviště v ulici Křižíkova, Sokolov“.
  Předmětem plnění je výstavba 33 nových parkovacích stání vč. 2 míst pro imobilní osoby a oprava 4 stávajících parkovacích míst. V rámci stavby bude rovněž zbudováno nové veřejné osvětlení pro parkoviště a přípojka NN pro posuvnou bránu.

  číst pokračování článku

 • 16.8.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Parkoviště č. 29, ulice Slavíčkova, Sokolov“.
  Předmětem plnění je výstavba 14-ti šikmých parkovacích stání, vč. 1 místa pro imobilní osoby. Dále pak osazení nového veřejného osvětlení parkoviště.

  číst pokračování článku

 • 15.8.2017

  Darujte kolo pro Afriku

  Kola pro Afriku

  Azylový dům v Sokolově, který provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s., navázal spolupráci s obecně prospěšnou společností Kola pro Afriku a v Sokolově uspořádá sbírku kol na pomoc dětem z Gambie. Ta jsou ještě před cestou upravena pro zdejší náročný terén. Součástí projektu je rovněž výchova tamních mechaniků, což místním přináší práci a prodlužuje životnost bicyklů. Přímo v Sokolově můžete kola darovat ve dnech 28. a 29. srpna, 1. až 3. září, dále pak 6. a 7. září 2017 vždy od 11 do 14 hodin. Pro více informací kontaktujte Kláru Damaškovou na tel: 733 729 819, nebo si stáhněte tiskovou zprávu. (ps)

  číst pokračování článku

 • 13.8.2017

  FOTBALOVÝ BANÍK MÁ NOVÝ TRÁVNÍK

  FK Baník - nový trávník
  Fotbalový Baník zahájil první domácí zápas (3:3) v neděli 13. srpna proti týmu FC MAS Táborsko na rekonstruované hrací ploše za 11 milionů korun. Na investici se podílelo město Sokolov částkou 6 milionů, Karlovarský kraj 2 miliony a zbylou částku investovala Sokolovská uhelná, a.s., která klub vlastní.

  číst pokračování článku

 • 11.8.2017

  FK Baník postupuje v MOL Cupu do 3. kola

  FK Baník

  Na den přesně po šesti letech baníkovci okusili, jaké to je vyhrát duel 2. kola českého poháru. Prokletí této soutěže zlomili po vítězství 4:2 na hřišti třetiligového mužstva SK Zápy. Na rychlý gól Přeučila domácí odpověděli stejně jako na branku Končala. Jistotu postupu znamenaly až dva góly Kosaka v posledních minutách pohárového duelu. Pokračování článku zde.

  Cenné vítězné body by FK Baník chtěl přinést  z prvního domácího mistrovského utkání, na které Vás srdečně zveme. V neděli 13.8. v 15:00 hostí na novém travnatém hřišti tým FC MAS Táborsko.(ps)

  číst pokračování článku

 • 11.8.2017

  ZVEME NA TRIATLON 2017

  Triatlon

  Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje proběhne již tuto sobotu 12. 8. 2017 v areálu přírodního koupaliště Michal. Dopoledne proběhne závod žáků. Ve 13.00 hodin odstartuje hlavní závod. Závod je určen pro všechny. Tato akce je realizovaná za finanční podpory města Sokolov a Karlovarského kraje. Propozice Triatlon 2017 (ps)

  číst pokračování článku