česky Deutsch English
Novinky
 • 28.3.2018

  Žáci klubu Volejbal Sokolov udrželi neporazitelnost

  Volejbal
  Žákům klubu Volejbal Sokolov se i v letošní sezóně dařilo. Ve velmi náročné sezóně udrželi neporazitelnost a vyhráli Krajský přebor Karlovarského i Ústeckého kraje. Potvrdili tak vysokou úroveň práce trenérů s mládeží. „Jsem rád, že se nám daří systematicky pracovat s mládeží a výsledky nasvědčují, že jsme se dali správnou cestou,“ uvedl předseda klubu Petr Kořán.

  číst pokračování článku

 • 27.3.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Revitalizace sídliště Vítězná v Sokolově - část "KŘIŽOVATKA"".
  Předmětem plnění je provedení stavebních úprav vymezené části sídliště Vítězná v Sokolově. V rámci stavby budou vytvořeny zpevněné plochy, doplněn mobiliář, provedeny nové výsadby vč. dodávky rostlin a doplněna osvětlovací soustava veřejného osvětlení.

  číst pokračování článku

 • 27.3.2018

  JEDNÁNÍ S VEDENÍM NEMOCNICE

  NEMOCNICE SOKOLOV
  Radní města Sokolova se v březnu na krajském úřadě Karlovarského kraje setkali s představiteli kraje a sokolovské nemocnice. Jednali o budoucnosti jednotlivých oddělení, včetně stavu zdravotnického personálu i financování zařízení. „Velice jsme uvítali prohlášení jak od zřizovatele, tedy Karlovarského kraje, tak od zástupců Penty, vlastníka a vedení sokolovské nemocnice, že není v žádném případě uvažováno o uzavírání některých oddělení, nebo útlumu provozu. Rádi jsme rovněž přijali nabídku účasti v dozorčí radě nemocnice. Takto budou naše informace ještě dostupnější,“ řekl starosta Jan Picka. Město s nemocnicí spolupracuje již dlouhodobě, pravidelně se schází s vedením, řeší bytové otázky pro zaměstnance. Podobně je tomu se sokolovskou poliklinikou, kterou provozuje Léčebně preventivní zařízení s.r.o., kde úzká spolupráce probíhá již tři roky.

  číst pokračování článku