česky Deutsch English
Novinky
 • 16.10.2017

  MĚSTSKÁ POLICIE ZVE SENIORY DO DIVADLA

  SETKÁNÍ SENIOŘI S MP

  6. prosince 2017 pořádá Městská policie Sokolov, oddělení prevence kriminality každoroční setkání se seniory v Městském divadle Sokolov. Akce je vyjádřením poděkování za roční spolupráci mezi strážníky a seniory v našem městě. Vstupenky budou k dispozici u paní Mgr. Hany Procházkové v Centru prevence kriminality, Městské policie Sokolov od 20. listopadu 2017 a opět se jedná o akci, která je pro seniory ZDARMA. Program bude zaměřen na prevenci kriminálně závadového chování na seniorech a hostem bude herečka - babička z filmu KOLJA oceněného Oscarem i Zlatým glóbem paní Liliana Malkina se svým doprovodem. Začátek 17:00.

  číst pokračování článku

 • 14.10.2017

  POZVÁNKA DO WEIDENU

  Centrum pro zdravotně postižené Karlovarského kraje o.p.s. Vás zve na pravidelný zájezd do vyhlášeného aquaparku nebo jen tak na výlet dne 30. listopadu 2017. Aquapark Weiden nabízí kromě vodních atrakcí i divokou řeku, perličkové koupele, masážní trysky, sauny. Hlavní předností však je termální voda, která dosahuje příjemných 31°C. Informační leták ke stažení zde

  číst pokračování článku

 • 13.10.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „DDM – zahradní altán pro venkovní činnosti a kroužky".
  Předmětem plnění je novostavba celodřevěného otevřeného zahradního altánu, který zastřešuje stávající rovinatou zpevněnou plochu v areálu.

  číst pokračování článku

 • 12.10.2017

  NOMINUJTE OSOBNOST NA POLI MEDICÍNY

  Zdravotník kraje

  Karlovarský kraj vyhlašuje veřejnou anketu v oblasti zdravotnictví. Zapojte se a nominujte Zdravotníka roku 2017. Cílem akce je vyzdvihnout a ocenit nelehkou práci a nasazení těch, kteří zachraňují životy, pomáhají dětem na svět, starají se o zdraví občanů v našem regionu. Návrhy do ankety může zasílat veřejnost do 20. října 2017. Nominovat bude možné výhradně ty zdravotníky, kteří poskytují své služby na území Karlovarského kraje, a to v nemocnicích, v privátních ambulancích, lázních i ostatních zařízeních.

  číst pokračování článku

 • 12.10.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Úprava kruhových křižovatek – ozelenění".
  Předmětem veřejné zakázky je ozelenění celkem pěti kruhových křižovatek ve městě Sokolov. Součástí ozelenění vnitřního prostoru je i likvidace stávajícího porostu, úprava půdy a výsadba a pokrytí povrchu inertním materiálem. Cílem realizace je jednotný a upravený vzhled kruhových křižovatek dle jejich umístění a plánovaným změnám v následujícím období.

  číst pokračování článku

 • 11.10.2017

  ULICI 5. KVĚTNA POKRYJE ŽULOVÝ POVRCH

  5. KVĚTNA POKRYJE ŽULOVÝ POVRCH

  Ještě před Vánoci mají být hotovy stavební práce v ulici 5. května. Náročná rekonstrukce bude stát bezmála 4,5 milionu korun. Město se rozhodlo, že namísto dosud využívané zámkové dlažby položí žulové desky. „Stojí nás to trochu víc, než zámkové kostky, nicméně od žuly si slibujeme dlouhodobou životnost a nový, moderní vzhled,“ komentoval investici starosta Jan Picka.

  číst pokračování článku

 • 11.10.2017

  DRUHÝ ROČNÍK DĚTSKÉHO ÚSVITU V SOKOLOVĚ

  Dětský úsvit

  Jste srdečně zváni na osvětovou akci s názvem „Dětský úsvit“, která se 6. listopadu koná v sokolovském kině Alfa, letos již podruhé. Součástí programu je výstava „Příběh jménem vězení“, křest knihy „Síla citového pouta“ a přednáška „Život ve stínu vězení“. Akce se koná pod záštitou místostarostky Renaty Oulehlové. Začátek ve 14 hodin. Foto: Ilustrační, město Sokolov

  číst pokračování článku