česky Deutsch English
Novinky
 • 3.4.2018

  MUZEUM ZVE NA ZAJÍMAVOU RETRO VÝSTAVU

  MUZEUM ZVE NA ZAJÍMAVOU RETRO VÝSTAVU
  Muzeum Sokolov připravuje výstavu s názvem "Zpět o sto let" za poklady ze starých šperkovnic, truhel a skříní. Výstava ze sbírky Mileny Drtinové přiblíží oděvy a módní doplňky z přelomu 19. a 20. století a uskuteční se v přízemí sokolovského zámku ve dnech 4. dubna - 24. června 2018. Otevřeno středa - neděle vždy 9-12 a 13-17 hod. Vstupné dle ceníku. Pro stažení plakátu klikněte na fotografii.

  číst pokračování článku

 • 1.4.2018

  Jaro ťuká na vrátka

  Jaro ťuká na vrátka
  V Mateřské škole Sokolov, Kosmonautů se děti již těší z příchodu jara, společně s rodiči si užívají tvořivé dílničky, na kterých si vytváří velikonoční dekorace a jarní výzdobu. Spolu s rodiči si vyzkoušeli několik technik zdobení vajíček, výrobu zajíčka, chystají se tvořit z keramické hlíny. Velikonoční zajíček si pro děti připravil cestu za dobrodružstvím, na které děti plnily zajíčkovy úkoly. Přenášely vajíčka, skládaly velikonoční puzzle, hledaly zatoulaná kuřátka pro slepičku a další úkoly děti přivedly až k zajíčkovu sladkému pokladu, který si pro ně schoval. Děti jsou z těchto činností velmi spokojené a šťastné ani nepřízeň počasí a padající vločky je nezaskočí. Ale přeci jen se již moc těší na sluníčko, které jim jaro ještě zpříjemní.

  číst pokračování článku

 • 1.4.2018

  BEAT GENERATION NA SOUTĚŽNÍM TURNÉ

  BEAT GENERATION NA SOUTĚŽNÍM TURNÉ

  Taneční skupina Beat Generation, měla druhou zastávku své tour soutěží 2018. V sobotu 31. března 2018 se konala akce s názvem Mia Festival 2018. V Semifinále MIA FESTIVAL, pod vedením Romana Krátkého, získala skupina Beat Generation dvě trofeje. V dětské kategorii 1. místo a v juniorské kategorii 2. místo. Skupina si tak vybojovala postup na FINALS MIA DANCE FESTIVAL PRAGUE 2018, které se koná v měsíci květnu v Praze. Skupinu podporuje město Sokolov.
  Roman Krátký

  číst pokračování článku

 • 31.3.2018

  VÍTÁNÍ JARA V MŠ ALŠOVA

  V pondělí 26. března přivítali ve školce v Alšově ulici jaro. Přivítání předcházelo vynesení Moreny z mateřské školy a rozloučení se zimou. Následující den zdejší děti navštívila víla Jarněnka s velikonočním zajíčkem. Děti si společně zopakovaly pravidla správného chování v přírodě a pomohly roztřídit odpadky z lesa, které zajíček přinesl. Víla Jarněnka seznámila děti s názvy jarních květin, společně si také zazpívaly písně a přednesly velikonoční koledy. Za pomoc zajíčkovi byly děti odměněny výborným velikonočním beránkem a balíčkem.

  číst pokračování článku

 • 28.3.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Zimní stadion - úpravy šaten ".
  Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy stávajících šaten Zimního stadionu v Sokolově v 1. a 2. NP objektu na p.č. 2527 v k. ú. Sokolov. Jedná se o úpravy dispozic šaten pro jednotlivé věkové skupiny hráčů, doplnění hygienického vybavení, opravy konstrukcí, povrchů a podlah. Dále budou provedeny úpravy instalací, doplnění vzduchotechnického zařízení, elektrické požární signalizace, slaboproudých rozvodů atd.p>

  číst pokračování článku