česky Deutsch English
Novinky
 • 6.6.2017

  Den dětí v DDM

  Den dětí v DDM
  Sokolovský Dům dětí a mládeže zorganizoval za finanční podpory města celodenní akci pro veřejnost. Byl připraven zajímavý kulturní program, soutěže o drobné ceny, zábavné atrakce a na děti čekaly pohádkové postavy - kačer Donald a Daisy. Všichni se bavili u divadla Mazec při show pro kluky a holky, proběhla ukázka jízdy na BMX kole Dominika Nekolného, akrobacie na skákacích botách, Žonglérská show a také Klaun Cucíno s maskotem Mimoňem. Čekalo nás vystoupení paní Růžičkové a její minidiskotéka a nakonec dne hudební vystoupení Pavla Callty. Představily se děti ze zájmových útvarů DDM s hodinovým programem, k vidění byla výstava železničních a leteckých modelářů a výstava činnosti ZÚ.

  číst pokračování článku

 • 6.6.2017

  Den prevence v dopravě

  Den prevence v dopravě
  Ve čtvrtek 8. června se v Sokolově koná velká preventivní akce pro žáky středních škol na téma DEN PREVENCE V DOPRAVĚ. Pod taktovkou Městské policie Sokolov na ní dále spolupracují DDM Sokolov, SŽDC Praha, Motorsport simulátor Petr Lisa, Besip, Nadační fond Andělská křídla, město Sokolov – odbor dopravy, Dekra.cz, Městský dům kultury Sokolov/4k 3D kino Alfa a TJ Baník Sokolov. Vše je pod charitou pro Natálku Hajduovou, která je u nadace Andělská křídla a kterou všechny střední školy v Sokolově podpořily finančně.

  číst pokračování článku

 • 2.6.2017

  Štít 2017

  Štít 2017
  Poslední květnový víkend zavítali orientační běžci do lesů kolem Šindelové. Klub orientačního běhu Baník Sokolov zde pořádal v sobotu závod oblastní soutěže na krátké trati, v neděli pak vrchol jarní části orientační sezóny pro Kraje Plzeňský, Karlovarský a část Ústeckého – přebor západočeské oblasti na klasické trati. Vítězové tohoto závodu v kategoriích dorostu, juniorů, mužů a žen, mají zajištěn přímý postup na mistrovství ČR.

  číst pokračování článku