česky Deutsch English
Novinky
 • 4.6.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Parkoviště v ulici Hálkova - Křížová, Sokolov - projekční práce".
  Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, která bude řešit návrh úpravy stávající parkovací plochy a návrh nové parkovací plochy za bytovým domem čp. 120. V rámci dokumentace bude řešeno odvedení srážkových vod, veřejné osvětlení a případné přeložky sítí.

  číst pokračování článku

 • 4.6.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Parkoviště ulice Švabinského - vnitroblok, Sokolov - projekční práce".
  Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, která bude řešit úpravy stávající komunikace a návrh nových parkovací ploch mezi bytovým i domy č.p. 1717 – 1722 a 1789 - 1795. V rámci dokumentace bude řešeno odvedení srážkových vod, veřejné osvětlení a případné přeložky sítí.

  číst pokračování článku

 • 4.6.2018

  NOVÁ LINKA SENIOR EXPRESU

  Senior expres

  Městská policie Sokolov, která provozuje službu SENIOR EXPRES, dává tímto na vědomí všem, zejména budoucím, ale i stávajícím uživatelům služby, změnu telefonního kontaktu pro objednání jízdy na pevnou linku:

  354 228 341

  Děkujeme za přijetí této nové informace i za případné rozšíření mezi další uživatele služby.

  číst pokračování článku

 • 1.6.2018

  MĚNÍ SE PRAVIDLA VYDÁVÁNÍ OSOBNÍCH DOKLADŮ

  Od 1. července 2018 dochází k zásadní změně při vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů. Od tohoto data bude za vyšší správní poplatek možné vyzvednout občanský průkaz i cestovní pas ve zkrácené lhůtě v pracovních dnech do 24 hodin po podání žádosti, anebo do 5 pracovních dnů. Budete-li potřebovat cestovní pas nebo občanský průkaz vyhotovit například do druhého pracovního dne, bude vás to stát v případě cestovního pasu pro občana staršího 15 let 6 tisíc korun a v případě občanského průkazu pro občana staršího 15 let 1 tisíc korun a převzít bude možné tyto doklady jen na Ministerstvu vnitra České republiky.

  číst pokračování článku

 • 1.6.2018

  VEDENÍ MĚSTA BESEDOVALO SE SENIORY

  VEDENÍ MĚSTA BESEDOVALO SE SENIORY
  Ve středu 30. května 2018 se ve Velkém sále Městského domu kultury konala veřejná beseda nejen se seniory. Tradiční setkání vedli starosta Jan Picka, místostarostka Renata Oulehlová a tajemnice městského úřadu Simona Randová. Z řad veřejnosti přišlo více než devadesát lidí.

  číst pokračování článku