česky Deutsch English
Novinky
 • 11.5.2017

  V PÁTEK STARTUJE BAHŇÁK 2017

  V pátek 12. května začíná další ročník adrenalinového závodu Bahňák 2017. Kolem 23. hodiny startuje noční sprint. Velký závod pak v sobotu v 10 hodin dopoledne. Hlavním dějištěm je Jižní lom. Část závodu se ale odehraje i v centru města. Závodníky čeká několik překážek. Prolézačky, přelézačky, brodění řekou i bahnem. Divácky atraktivní událost má i bohatý doprovodný program. Další informace zde.

  číst pokračování článku

 • 11.5.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Sokolov, ul. Jednoty - parkoviště ve vnitrobloku“.
  Předmětem plnění je vybudování parkoviště ve vnitrobloku, stavební úprava komunikace, chodníku a chodníkového přejezdu, veřejné osvětlení, oddílný systém kanalizace. Realizací projektu vznikne 17 parkovacích míst včetně jednoho parkovacího místa pro invalidní osoby.

  číst pokračování článku

 • 11.5.2017

  Baník získal proti Znojmu tři velmi důležité body

  Baník Sokolov a Znojmo

  Ve 27. kole Baník porazil Znojmo 1:0, když o vítězství rozhodl v 51. minutě Lukáš Sadílek. Výhrou zvýšil Sokolov náskok na předposlední Vítkovice na čtyři body. V posledních třech kolech ale čeká na Baník velmi těžký los. Trenér Vítězslav Hejret v utkání postrádal špílmachra Petra Glasera, který si odpykával trest za čtyři žluté karty.  Do sestavy se tak vrátil Lukáš Sadílek, a jak se ukázalo, byla to šťastná volba. Další změnou byl post pravého obránce, kde místo Medveděva nastoupil Strada. Celý článek zde.

  číst pokračování článku

 • 10.5.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Mateřská škola Sokolov, ul. Kosmonautů – stavební úpravy prádelny a sušárny“.
  Předmětem plnění jsou stavební úpravy prádelny a sušárny v Mateřské škole ulice Kosmonautů 1881 v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 10.5.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Husitská – Vítězná, Sokolov – II. etapa – demolice objektů“.
  Předmětem plnění veřejné zakázky je odstranění bývalých ubytovacích a provozně technických objektů po „železničním vojsku“. Odstranění bude provedeno včetně základové desky a základů, technické vybavenosti a inženýrských sítí.

  číst pokračování článku