česky Deutsch English
Novinky
 • 18.1.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „DDM – zahradní altán pro venkovní činnosti a kroužky".
  Předmětem veřejné zakázky je novostavba celodřevěného otevřeného zahradního altánu, který zastřešuje stávající rovinatou zpevněnou plochu v areálu.

  číst pokračování článku

 • 17.1.2018

  JAN JANOUD ŠTĚTCEM I DLÁTEM

  Jan Janoud vernisáž
  Muzeum Sokolov zahájilo výstavu sokolovského rodáka Jana Janouda s názvem „Štětcem a dlátem“. Svou celoživotní tvorbu zahrnující kresby, malované obrazy i vyřezávaná díla tady bude umělec prezentovat do 18. února 2018. Vernisáže se zúčastnili autor s manželkou, ředitel muzea Michael Rund a rovněž starosta Jan Picka, který ocenil, že je v Sokolově k vidění místní autor. Což svou účastí i potleskem ocenily i desítky příchozích návštěvníků. Součástí vernisáže bylo krátké hudební vystoupení dětí ze ZUŠ Sokolov, které doprovodil Jaroslav Honzák. Expozice je k vidění ve výstavním sále v 1. patře sokolovského zámku.

  číst pokračování článku

 • 17.1.2018

  DALŠÍ KURZY SEBEOBRANY

  JARNÍ KURZY SEBEOBRANY

  Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z Meibukan Karate-Do přichystala pro ženy a seniory tradiční tříměsíční kurz sebeobrany. Jarní bezplatné tréninky startují 22. února 2018. Probíhají pak každý čtvrtek od 18 hodin v prostorách Fitness URAL v Sokolově. Na kurz doporučujeme se kvůli omezené kapacitě telefonicky přihlásit na čísle 777 025 622. Leták ke stažení zde.

  číst pokračování článku

 • 16.1.2018

  ​Kraj vyhlásí dotační programy v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu

  Kraj vyhlásí dotační programy v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu
  Karlovarský kraj - V první polovině února vyhlásí Karlovarský kraj dotační programy v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Díky nim lidé budou moci zrekonstruovat památkově chráněné objekty, uspořádat kulturní či společenskou akci, vydat nějakou zajímavou publikaci nebo propagovat místo, které rozhodně stojí za navštívení.

  číst pokračování článku

 • 16.1.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Stavební úpravy nábřeží Petra Bezruče – výběr TDI".
  Předmětem plnění je výkon činnosti technického dozoru investora při realizaci stavby s názvem „Stavební úpravy nábřeží Petra Bezruče“.

  číst pokračování článku

 • 16.1.2018

  STUDENTI ZVOU NA VELETRH FIKTIVNÍCH FIREM

  VELETRH FIKTIVNÍCH FIREM

  Střední škola Živnostenská v Sokolově pořádá již desátý ročník veletrhu, kde se budou soutěžně prezentovat fiktivní firmy. Tedy společnosti, které formálně neexistují, přesto studenti vymýšlí podnikatelské záměry, strategie i kampaně. Jedná se o tradiční podnik, který má studenty připravit na konkurenční prostředí a praktiky v oblasti podnikání. Na přehlídku soutěžních týmů jste zváni ve středu 28. února do prostor MDK Sokolov. Začátek v 9 hodin. Plakát ke stažení zde.

  číst pokračování článku

 • 15.1.2018

  MĚSTO OTEVŘELO FOND NA PODPORU DĚTÍ S HANDICAPEM

  MĚSTO OTEVŘE FOND NA PODPORU DĚTÍ S HANDICAPEM

  Rodiny, které pečují o tělesně handicapované dítě, mohou od začátku roku 2018 požádat město o jednorázový příspěvek na péči. Zvláštní fond založilo pro ty, které jsou zařazené do 3. a 4. třídy podle klasifikace postižení. Město má pro tyto potřeby na letošní rok alokováno 255 tisíc korun.
  Foto: Ilustrační, město Sokolov

  číst pokračování článku