česky Deutsch English
Novinky
 • 11.4.2017

  Na "Osmičce" máme skvělé angličtináře

  ZŠ KŘIŽÍKOVA ANGLIČTINÁŘI
  Velkým úspěchem skončil pro žáky naší školy letošní ročník Soutěže v anglickém jazyce. Jakub Tišl ze 7. A vyhrál okresní kolo kategorie I.A a Kryštof Magát z 9. A v kategorii II.A postoupil z druhého místa do krajského kola, kde v nabité konkurenci vybojoval skvělé druhé místo.

  číst pokračování článku

 • 10.4.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Mateřská škola Sokolov, Pionýrů 1344 – odvětrání kuchyně, vzduchotechnika“.
  Předmětem veřejné zakázky je oprava vzduchotechniky ve školní kuchyni Mateřské školy ul. Pionýrů v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 10.4.2017

  KOLIBŘÍCI úspěšní v celostátním kole

  Kolibříci
  Ve dnech 8. a 9. dubna 2017 se v Praze uskutečnil 12. ročník celostátní soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů "Zahrada písní", kterého se zúčastnil i dětský pěvecký sbor KOLIBŘÍCI ze Základní umělecké školy Sokolov. V konkurenci třiceti pěveckých sborů z celé republiky si vyzpíval ve své kategorii vynikající 2. místo.

  číst pokračování článku

 • 10.4.2017

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vypsalo novou veřejnou zakázku „Mateřská škola Sokolov, Vrchlického 80 - zastřešení nákladové rampy“.
  Předmětem veřejné zakázky je vybudování zastřešení stávající nákladové rampy pro zásobování Mateřské školy ul. Vrchlického v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 8.4.2017

  DDM ODMĚNÍ DĚTI ZA VÝTVARNÉ PRÁCE

  Den Země titulka

  Ve středu 5. dubna proběhlo v sokolovském Domě dětí a mládeže hodnocení výtvarných prací na téma Hmyzí úlet. Sešlo se celkem 229 prací v pěti kategoriích ze všech sokolovských škol a ze čtyř škol mateřských. Chtěli bychom tímto poděkovat panu Grafnetterovi a Holmanovi za práci v porotě. Také bychom chtěli popřát brzké uzdravení panu Černému, který měl také zasednout v porotě, ale onemocněl. Všech 15 výherců bude pozváno na slavnostní předání cen u příležitosti konání Dne Země v DDM Sokolov dne 22. 4. v 15 hodin. Hmyzí úlet - výsledková listina

  číst pokračování článku