česky Deutsch English
Novinky
 • 19.11.2018

  NOMINUJTE SVÉHO HRDINU

  Hudba hradní stráže
  V úterý 11. prosince 2018 se v Městském divadle Sokolov koná benefiční koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR. V rámci této benefice město předává medaile Za zásluhy a bezpečnost, kterou uděluje za mimořádný čin pomoci druhým. V minulosti byly například oceněny děti za záchranu starší ženy, která měla na ulici epileptický záchvat. Držitele ocenění může nominovat veřejnost, a to do 30. listopadu 2018 prostřednictvím velitele městské policie Petra Procházky na e-mailu petr.prochazka@mp-sokolov.cz nebo telefonním čísle 770 109 953. Děkujeme za spolupráci.

  číst pokračování článku

 • 19.11.2018

  BK Sokolov o víkendu sbíral jen samá vítězství

  BK Sokolov
  Basketbalový klub Sokolov má za sebou další porci utkání. Od středy jich stihl hned sedm, za posledních čtrnáct pak šestnáct! Ve středu starší žáci hráli krajský přebor v Kraslicích, v pátek pak hráči do 21 let hráli další utkání v kategorii mužů. V sobotu dopoledne pak mladší minižáci (hráči do 12 let) hráli dvě utkání proti Sokolu Toužim. Odpoledne v den státního svátku jeli kadeti (hráči do 12 let) do Mariánských Lázní. A konečně v neděli sehráli turnaj řízený ČBF přípravky (hráči do 10 let), který zároveň i pořádali.

  číst pokračování článku

 • 16.11.2018

  Bezplatné testy na HIV/AIDS budou i v Sokolově

  Poslední listopadový týden bude opět patřit testování na infekci virem HIV a žloutenky typů B a C. Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem se znovu zapojí do Evropského testovacího týdne – a přidá se tak k více než stovce organizací z 53 zemí světa, které se v letošním roce této mezinárodní preventivní akce zúčastní. Testování, které je zdarma a může být anonymní bude možné absolvovat i v Karlovarském kraji, konkrétně v Sokolově 26. a v Karlových Varech 28. listopadu 2018. Informační leták ke stažení zde.

  číst pokračování článku

 • 16.11.2018

  VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ V SOKOLOVĚ

  VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ V SOKOLOVĚ
  Do Sokolova opět zavítal putovní Veletrh pracovních příležitostí. Přehlídka zaměstnavatelů, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje, se konala ve sportovní hale ISŠTE ve čtvrtek 15. listopadu 2018. Návštěvníky byli uchazeči z úřadu práce i studenti závěrečných ročníků středních škol. Mezi vystavovateli převažovaly firmy s technickým zaměřením. Nechyběla zde ale například městská i státní policie, nebo Nemocnice Sokolov. Veletrh zahájila starostka Sokolova Renata Oulehlová.

  číst pokračování článku

 • 15.11.2018

  Vánoční kamion přijede do Sokolova

  Vánoční kamion přijede do Sokolova

  Vánoční Coca-Cola kamion se opět vrací do Sokolova. Kamion, který vypadá přesně tak, jak ho známe z televizní reklamy přiveze 30. listopadu 2018 nejen tu správnou vánoční atmosféru, ale také Santu Clause, hravé skřítky, spoustu zábavy, soutěží, písniček a dalších překvapení.

  číst pokračování článku

 • 15.11.2018

  Přijměte pozvání na bohatý adventní program

  advent
  Jak budou probíhat letošní přípravy na vánoční svátky? Tradičně, pohodově, v duchu vzájemné pomoci a s vůní svařeného vína, trdelníků a perníčků. Městský dům kultury si pro (nejen) sokolovské připravil bohatý program na adventní neděle a ostatní významné předsváteční dny…

  číst pokračování článku

 • 13.11.2018

  ZASTUPITELÉ BUDOU JEDNAT

  Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 se na svém řádném 1. zasedání sejdou sokolovští zastupitelé. Jednání, které je veřejné, začíná v 15 hodin ve velké zasedací místnosti v 1. patře budovy A Městského úřadu Sokolov v Rokycanově ulici.

  číst pokračování článku

 • 13.11.2018

  Poděkování MŠ Alšova svému zřizovateli Městu Sokolov

  Poděkování MŠ Alšova svému zřizovateli Městu Sokolov
  Děkujeme za milý dárek, který naše mateřská škola obdržela za účast a umístění v soutěži „ŠKOL(K)A JINAK 2018“. Filmové představení v kině Alfa a malé občerstvení dětem udělalo velkou radost. Akce se zúčastnili nejen rodiče s dětmi, ale i celý kolektiv mateřské školy. Děkujeme rovněž za milou pozornost – květiny pro všechny zaměstnance naší mateřské školy. Kolektiv MŠ Alšova Sokolov

  číst pokračování článku