česky Deutsch English
Novinky
 • 26.9.2017

  OSOBNOSTI KRAJE JSOU I ZE SOKOLOVA

  Osobnost KK

  Karlovarský kraj vyhlásil výsledky ankety Osobnost Karlovarského kraje. Během slavnostního večera v karlovarském GH Pupp předala oceněným křišťálové kapky z dílny společnosti Moser a pamětní listy hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová a další zástupci vedení Karlovarského kraje. Ceny převzali například Ondřej Bulka a Kryštof Kovardinský, žáci ze Sokolova, které za záchranu života už vyznamenalo i město Sokolov. Mezi vyhlášenými byla také sokolovská rodačka, tenisová naděje Markéta Vondroušová. Celá zpráva zde. (ps)

  číst pokračování článku

 • 25.9.2017

  Kadeti BK Sokolov zahájili novou sezónu vítězstvím

  Kadeti BK Sokolov zahájili novou sezónu vítězstvím
  Je tu konec září a tím pádem i začátek nové basketbalové sezóny. Do ní Basketbalový klub Sokolov zasáhne v těchto šesti kategoriích: muži, junioři U 19, kadeti U 17, mladší minižáci U 12, nejmladší minižáci U 11, přípravky U 10. Ve všech kategoriích samozřejmě chtějí sokolovští hrát o nejvyšší mety a urvat nejlepší sezónní výsledky, k čemuž je měla nasměrovat předsezónní příprava včetně přípravných utkání.

  číst pokračování článku

 • 25.9.2017

  UPOZORNĚNÍ

  V rámci provozních změn týkajících se webu města Sokolova upozorňujeme, že od 1. 1. 2018 již nebude možné využívat úsek věnovaný volnému času na webu města, v rámci kterého si mohly jednotlivé spolky přímo a bezplatně zadávat informace o svých aktivitách. Od 1. 1. 2018 to již možné nebude a tento úsek „Volný čas“ – „aktivity ve městě“ bude zrušen. Informace o svých aktivitách tak budou moci spolky zasílat přímo na Sokolovské infocentrum.

  www.mdksokolov.cz/infocentrum
  359 808 729
  info@mdksokolov.cz

  číst pokračování článku

 • 22.9.2017

  ZASTUPITELÉ JEDNALI

  ZASTUPITELSTVO
  Ve čtvrtek 21. září 2017 se na svém řádném 21. zasedání sešli sokolovští zastupitelé. Na programu měli dvě desítky bodů. Politici například rozhodovali o koupi drážního depa a souvisejících pozemků o rozloze bezmála 40 tisíc metrů čtverečních za 2,2 milionu korun. „Jako vlastníci můžeme žádat o dotaci na likvidaci takzvaných brownfieldů. Do toho chceme zahrnout nejen nově nabyté nemovitosti, ale i budovy, které jsme koupili už v minulosti,“ komentoval místostarosta Karel Jakobec. Zastupitelé dali po krátké diskusi transakci zelenou.

  číst pokračování článku

 • 22.9.2017

  EVROPSKÝ DEN BEZ AUT

  EVROPSKÝ DEN BEZ AUT
  Přijďte strávit příjemné odpoledne bez aut. Na starém náměstí Vás čeká zajímavý program. Poučení o jízdě na kole, opékání buřtů a další. Nechte auta doma. Těšíme se na Vás.

  číst pokračování článku

 • 22.9.2017

  ŽÁCI ZŠ PIONÝRŮ JAKO OLYMPIONICI

  ŽÁCI ZŠ PIONÝRŮ JAKO OLYMPIONICI
  V loňském školním roce se ZŠ Pionýrů zapojila do plnění olympijských disciplín (OVOV). Této akce se zúčastnilo 92% žáků školy. Děti na prvním stupni plnily sedm disciplín olympijského diplomu, starší žáci deset disciplín olympijského odznaku. Ti nejlepší pak získali za své skvělé výkony odznaky zdatnosti. Zlatý splnili 3 žáci, stříbrný 15 žáků a bronzový 35 žáků.

  číst pokračování článku

 • 21.9.2017

  MEDIAN PŘIPRAVUJE VÝZKUM SPOLEČNOSTI. NABÍZÍ ODMĚNU

  VÝZKUM MEDIAN
  Vybrané domácnosti Sokolova budou přizvány k účasti na významném vědeckém výzkumu, který přinese dosud neznámé pohledy na společenské vztahy v české společnosti. Výzkum v rámci Mezinárodního programu sociálního výzkumu ISSP připravili odborníci z Akademie věd ČR a bude v něm osloveno 4 500 náhodně vybraných domácností z celé České republiky. Dotazování realizují vyškolení tazatelé společnosti MEDIAN. Vybrané domácnosti navštěvují od 15. září do 10. listopadu 2017 a pak znovu v dalších termínech až do konce listopadu 2017.

  číst pokračování článku