česky Deutsch English
Novinky
 • 16.7.2018

  Přijďte oslavit léto na Beachparty

  Beachparty¨
  V sobotu 11. srpna proběhne na sokolovském Koupališti Michal nejen Český pohár v triatlonu, ale i oslava sportovního dne v podobě BEACHPARTY 2018. Rockové kapely tento rok vystřídají multižánroví interpreti, aby byly naplněny choutky všech návštěvníků.

  číst pokračování článku

 • 13.7.2018

  Upozornění pro návštěvníky městského úřadu

  Upozorňujeme návštěvníky úřadu, že v průběhu měsíce srpna a září 2018 bude recepce MěÚ, včetně agendy ověřování a výpisů – CzechPoint, z důvodu provádění stavebních úprav dočasně přemístěna do zasedací místnosti v přízemí budovy Městského úřadu Sokolov (zasedací místnost po pravé straně od hlavního vstupu).

  Po celou dobu stavebních úprav bude částečně omezen provoz ve vstupní hale v přízemí.

  číst pokračování článku

 • 9.7.2018

  Mirákl uspěl na Dance World Cupu

  Mirákl uspěl na Dance World Cupu
  Světový taneční pohár, který se uskutečnil na přelomu června a července v Barceloně, měl v soutěžním poli i české zástupce. V disciplínách modern, contemporary a jazz dance se ho na základě nominace zúčastnily i juniorské tanečnice Miráklu, a to na základě nominační soutěže společně pro Německo a ČR. Z prestižní taneční soutěže si Mirákl přivezl zlaté medaile v kategorii modern malé skupiny za choreografii Skryté souvislosti a 2. místo si v soutěži formací vytančila choreografie Face to Face.

  číst pokračování článku

 • 3.7.2018

  ZASTUPITELÉ ROZHODLI O STAVBĚ DOMU PRO SENIORY

  ZASTUPITELÉ ROZHODLI O STAVBĚ DOMU PRO SENIORY
  Ve čtvrtek 28. června 2018 se na svém řádném 30. zasedání sešli zastupitelé Sokolova. V programu projednali záměr zřízení nové příspěvkové organizace, odkoupení části pozemku v lokalitě Jižního lomu a seznámili se s výsledky výběrového řízení na dopravce MHD. Zásadním rozhodnutím je pak stavba pobytového zařízení pro seniory. Sokolov investuje z vlastního rozpočtu. Stávající zastupitelstvo zasedne před podzimními komunálními volbami naposledy v září.

  číst pokračování článku