česky Deutsch English
Novinky
 • 4.2.2019

  Junioři BK Sokolov přišli o svou neporazitelnost

  BK Sokolov
  Basketbalový klub Sokolov měl opět nabitý program, když v posledních dnech odehrál čtyři utkání. Ve středu předehrávali starší žáci (hráči do 15 let) s Thermií Karlovy Vary. V sobotu pak stejná kategorie zajížděla do vzdáleného Varnsdorfu. Na domácí palubovce se pak představili junioři (hráči do 19 let), kteří se utkali s Lokomotivou Plzeň. Po nich se pak utkali muži v Západočeské lize s Jiskrou Domažlice.

  číst pokračování článku

 • 4.2.2019

  ZASTUPITELÉ BUDOU JEDNAT

  Ve čtvrtek 7. února 2019 se na svém řádném 3. zasedání sejdou sokolovští zastupitelé. Jednání, které je veřejné, začíná v 15 hodin ve velké zasedací místnosti v 1. patře budovy A Městského úřadu Sokolov v Rokycanově ulici.

  číst pokračování článku

 • 3.2.2019

  STUDENTI NA WORKSHOPU FOTOGRAFIE

  STUDENTI NA WORKSHOPU FOTOGRAFIE
  Čtyři žáci z Integrované střední školy technické a ekonomické v Sokolově, redaktoři školního časopisu VOICE, jedna dívka z Gymnázia Sokolov a jedna žákyně sokolovské základní školy se zúčastnili víkendového workshopu „Světy v obrazech: fotografie (nejen) pro začátečníky“ v německém Silberbachu.

  číst pokračování článku

 • 31.1.2019

  VEDENÍ MĚSTA NAVŠTÍVILO STUDENTSKÝ VELETRH PODNIKÁNÍ

  Ve středu 30. ledna 2019 se v prostorách Hornického domu v Sokolově konal 11. ročník Veletrhu fiktivních firem. Akci s podporou města a Karlovarského kraje pořádá Střední škola živnostenská Sokolov. Přehlídky studentských podnikatelských projektů se letos zúčastnilo 30 vystavovatelů. Kromě domácích, reprezentovali budoucí podnikatele studenti z Ústeckého, Plzeňského kraje, nebo tradičně ze slovenského města Šala. Soutěžní veletrh navštívila i starostka Sokolova Renata Oulehlová, doprovodili ji místostarostové Karel Jakobec, Jan Picka a vedoucí odboru finančního a školství Barbora Bardonová.

  číst pokračování článku

 • 30.1.2019

  STAROSTKA HOSTILA KOLEGY ZE SOKOLOVSKA

  STAROSTKA HOSTILA KOLEGY ZE SOKOLOVSKA
  Starostka Sokolova Renata Oulehlová pozvala v úterý 29. ledna starosty obcí s rozšířenou působností k neformálnímu zasedání. Zúčastnili se rovněž místostarostové Karel Jakobec a Jan Picka. Vedle toho pozvání přijali velitelé sokolovských hasičů a policistů. Na setkání dorazilo dvaadvacet představitelů obcí a měst Sokolovska.

  číst pokračování článku

 • 30.1.2019

  MĚSTSKÁ POLICIE MÁ PRVNÍ HYBRIDNÍ VOZIDLO

  MĚSTSKÁ POLICIE MÁ PRVNÍ HYBRIDNÍ VOZIDLO
  Městská policie v Sokolově doplnila vozový park o nový hybridní vůz. Jedná se o Toyotu CHR, za kterou město zaplatilo 580 tisíc korun. Součástí pořizovací ceny je i plná související výbava, včetně majáků a kamer. Auto je ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Spotřeba se pohybuje kolem 5 litrů benzinu na 100 kilometrů. Elektrobaterie se dobíjí při jízdě.

  číst pokračování článku