česky Deutsch English
Novinky
 • 23.9.2018

  Kadeti BK Sokolov vstoupili do sezóny vysokou výhrou

  BK Sokolov
  V sobotu 22. září dopoledne vstoupili do své sezóny kadeti (hráči do 17 let) Basketbalového klubu Sokolov, ve které budou mít přetěžký úkol. Tím je obhajoba vítězství v této kategorii z minulé sezóny (která byla navíc bez jediné porážky). Opory loňského kádru však přešli věkově do juniorů (hráči do 19 let), a tak otěže v jednotlivých utkáních na sebe budou muset vzít noví lídři a noví tahouni týmu.

  číst pokračování článku

 • 19.9.2018

  POZOR NA ZMĚNU VOLEBNÍCH OKRSKŮ

  MĚSTSKÝ ÚŘAD SOKOLOV

  Informujeme voliče, že od letošních podzimních voleb do zastupitelstev měst a obcí a do Senátu Parlamentu České republiky dochází na území města Sokolova ke změně některých volebních okrsků. Z provozních důvodů jsou ze seznamu vyřazeny veškeré mateřské školy. Náhradní volební místa jsou vždy v docházkové vzdálenosti od původních volebních místností. Občané informace najdou, kromě oficiálního webu města v úseku Volby, také na doručených obálkách s volebními lístky, nebo v původních okrscích. Kompletní seznam volebních okrsků stáhnete zde.

  číst pokračování článku

 • 18.9.2018

  RUDOLF HAVLÍK V SOKOLOVĚ PŘEVZAL CENU A UVEDL NOVÝ FILM

  RUDOLF HAVLÍK
  Sokolovský rodák a úspěšný filmový tvůrce Rudolf Havlík převzal v pondělí 17. září 2018 v kině Alfa cenu Osobnost města 2017. Společně s hlavními představiteli zde zároveň uvedl předpremiéru svého nového snímku Po čem muži touží. Ocenění převzal z rukou starosty Jana Picky a místostarostů Renaty Oulehlové a Karla Jakobce. Ceremonii, které následovala krátká beseda, přihlížel vyprodaný kinosál.

  číst pokračování článku

 • 17.9.2018

  Nová veřejná zakázka

  Město Sokolov vyhlásilo nové zadávací řízení na zadání veřejné zakázky „Rekonstrukce terénního schodiště na workout hřiště ".
  Předmětem veřejné zakázky je vybourání stávajícího schodiště z obslužné komunikace v areálu Baník ke stávajícím workoutovým hřištím a vybudování nového schodiště. Ve spodní části bude nové terénní schodiště, tak jako doposud, komunikačně napojeno na stávající asfaltovou komunikaci areálu.

  číst pokračování článku

 • 17.9.2018

  Bezplatné vyšetření pigmentových znamének

  vyšetření znamének

  Preventivní kontrola pigmentových znamének zdarma a bez čekání proběhne dne 18. září na parkovišti u OC Tesco na sídlišti Michal v Sokolově. V rámci charitativního projektu Každý krok pomáhá tu budou zdravotníci návštěvníkům nabízet mimo jiné preventivní kontrolu znamének. Akci pořádá Oborová zdravotní pojišťovna. Zdravotní služby jsou zdarma a připravené pro všechny, ať už jsou klienty jakékoli pojišťovny. Odborníci budou zájemcům k dispozici od 9:00 do 16:00.

  číst pokračování článku