česky Deutsch English
Novinky
 • 29.7.2016

  Bývalou školu zbourají v říjnu

  IV. ZŠ

  IV. základní školu v Sokolovské ulici, kterou město před lety uzavřelo, čeká demolice. Vedení už vybralo firmu, která akci spustí v polovině října. Náklady lehce převýší 3 miliony korun. Demoliční práce by měly být hotové do konce letošního roku. Radnice zároveň zadala přípravu studie na výstavbu domova s pečovatelskou službou pro seniory a dlouhodobě nemocné, která má na místě stát. Žádost o dotaci na realizaci, která dosáhne možná stovky milionů korun, chce město podat během roku 2017.

  číst pokračování článku

 • 28.7.2016

  Oprava kanalizace na Vítězné pokračuje

  Vítězná kanalizace

  Druhá část realizace stavební akce „Inženýrské sítě ul. Husitská – Vítězná, Sokolov – II.B“ byla zahájena v polovině června. Zhotovitelem je písecká společnost ROBSTAV stavby k. s., která nyní pracuje na úseku vedoucím od Malého náměstí k odbočce na křižovatku směrem na Dolní Rychnov. Město činnost společnosti pravidelně monitoruje.

  číst pokračování článku

 • 28.7.2016

  KAM O VÍKENDU

  KAM O VÍKENDU:
  Přinášíme vám aktuální víkendovou nabídku. Staré náměstí už v pátek rozezní folklór s vážnou hudbou a v sobotu se tu budou blyštit autoveteráni. Nebude chybět rockový večer v Alfa Music Clubu a letní kino se ponese v duchu dobrodružných životopisných dramat.

  číst pokračování článku

 • 27.7.2016

  Studenti ISŠTE by mohli studovat v Číně

  Čínská delegace

  Ve středu 27. července přivítali místostarosta Karel Jakobec společně s vedoucí odboru školství a kultury Barborou Bardonovou zástupce městské prefektury Cicikar, která leží na severu Číny. Viceprimátorka města Xiuli Qu se s delegací zajímala o sokolovský hokej, školy a průmysl. 

  číst pokračování článku

 • 26.7.2016

  Triatlon 2016. Velká cena Sokolova bude opět na Koupališti Michal

  Triatlon 2016

  Velká cena Sokolova je tradičním závodem karlovarské triatlonové sezóny a náleží do Poháru Karlovarského kraje v triatlonu. Letošní ročník se odehraje opět na Koupališti Michal a to v sobotu 13. srpna. Na soutěžící čeká nejdříve plavání o délce pět set metrů ve vodách jezera Michal, následuje dvacetikilometrová jízda na kole okruhem Sokolov - Vítkov - Podstrání a pětikilometrový běh zvlněným terénem kolem nádrže. Prezentace závodníků proběhne od 9 - 10 hodin. Závod startuje ve 13 hodin. Přihlášky zasílejte do 12. 8. na jdtriatlon@centrum.cz. 

  číst pokračování článku