česky Deutsch English
Novinky
 • 29.8.2016

  Baník remizoval s Pardubicemi 1:1

  pardubice

  Ve 4. kole Fotbalové národní ligy se Baník v sobotním dopoledni představil na půdě Pardubic. Východočeši vstoupili do utkání lépe, když šli už po deseti minutách do vedení. Ještě do poločasu stihl Baník snížit - ve 33. minutě se trefil Lukáš Provod. Ve druhé části zápasu se ani jeden ze soupeřů prosadit nedokázal a Baník tak veze z východu Čech jeden bod.

  číst pokračování článku

 • 29.8.2016

  V ZUŠ Sokolov proběhnou zápisy žáků na nový školní rok

  zuš

  Zápisy nových i stávajících žáků Základní umělecké školy Sokolov proběhnou ve dnech 1. a 2. září 2016 od 9.00 do 17.00 a 5. a 6. září od 13.00 do 17.00 hod. v prostorách budovy ZUŠ. Noví zájemci ve věku od 5 do 7 let se mohou přihlásit ke studiu v přípravných oborech hudebního, výtvarného a tanečního oboru nebo přímo ke studiu jednotlivých studijních zaměření. 

  číst pokračování článku

 • 28.8.2016

  Cyklo team Killi na světovém poháru v rakouském St. Johannu

  Ve středu 24. srpna se jel v rakouském St. Johannu Světový pohár v silniční cyklistice. Jela se časovka jednotlivců na 20 km dlouhé, téměř rovinaté trati za poměrně silného větru. Závodu se zúčastnil také sokolovský závodník Ludvík Killinger st. (CYKLO TEAM KILLI), který zajel z české výpravy nejrychlejší čas 27:02 a ve své kategorii obsadil 5. místo. Zvítězil B. Bakker z Holandska za 26:17 před Bělorusem M. Baklanauem 26:41 a M. Frishem z Německa 26:47.

  číst pokračování článku

 • 26.8.2016

  Sokolovský hokej se zapojil do projektu Trenér do malých klubů

  hokej

  Ve čtvrtek 25. srpna představil v Praze Český svaz ledního hokeje projekt „Trenér do malých klubů“, jehož cílem je přímé financování vybraných činností hlavního trenéra nejmladších věkových kategorií.  „Hokej patří již dlouhá léta neodmyslitelně k sokolovskému sportu. Proto je samozřejmostí, že jsme se mezi prvními do projektu zapojili, což svědčí o dobré práci našich hokejových funkcionářů a ohodnocení vstřícného přístupu města k hokeji,“ řekl starosta Jan Picka. 

  číst pokračování článku

 • 26.8.2016

  KAM O VÍKENDU

  Kam o víkendu titulka

  Vydejte se na jubilejní 50. ročník turistického pochodu Sokolovská padesátka nebo do divadla na kulturní a osvětový festival H-Fest, který se koná na podporu domácí hospicové péče v Karlovarském kraji. Městské koupaliště zve na Dětského bodyguarda a přírodní koupaliště Michal na poslední promítání Letního kina s Alvinem a Chipmunky. 

  číst pokračování článku