česky Deutsch English
Novinky
 • 11.1.2017

  Bezpečnostní upozornění

  Aktualizace

  Informujeme o skutečnosti, že v reakci na aktuální bezpečnostní situaci v blízkosti vodních ploch na území města Sokolov po vzájemné konzultaci Městské policie Sokolov a Policie České republiky vydala Městská policie Sokolov ode dne 9. 1. 2017 časově omezené tj. do odvolání, preventivní doporučení pro žáky a děti základních i mateřských škol, spočívající v omezení pohybu v blízkosti veškerých vodních ploch na území našeho města, včetně Lobezského potoka.

  Městská policie Sokolov

 • 16.1.2017

  Informace pro zákazníky innogy (dříve RWE)

  innogy
  Zákazníci energetické společnosti innogy, dřívější RWE, ze Sokolova a okolí budou mít nyní své kontaktní místo blíže. Ode dneška naleznou zákaznické centrum innogy v nových moderních prostorách na adrese Odboje 1035, Sokolov. Původní kontaktní místo innogy bylo zrušeno.

  číst pokračování článku

 • 16.1.2017

  Sokolovská studentka uspěla na mistrovství kosmetické soutěže

  Mistryně republiky v make-upu a zároveň Laureát kosmetické tvorby 2017 je ze Střední školy živnostenské Sokolov. Dne 11. 1. 2017 proběhlo v Praze v reprezentačních prostorách paláce Žofín mistrovství ČR žáků oborů kadeřník a kosmetička. Do tohoto finále se probojovali z mistrovství Čech zástupci Střední školy živnostenské Sokolov v obou oborech, a to hned dvě žákyně v kategorii kadeřník – pánský střih a dvě v kategorii kosmetička – make-up. A právě jedna z kosmetiček byla ze čtyř „želízek v ohni“ nejúspěšnější. Slečna Margarita Krupeničová ze čtvrtého ročníku maturitního oboru kosmetička navázala na loňské prvenství spolužáka kadeřníka Janovského a získala nejen první místo, ale také zvláštní cenu Laureát kosmetické tvorby 2017. Svůj soutěžní výkon oceněný 2. místem z mistrovství Čech dokázala za necelé dva měsíce vypilovat do skvělé vítězné podoby.

  číst pokračování článku

 • 16.1.2017

  Lidé přispěli na charitu více než loni

  Tříkrálová sbírka

  Možná že jste je také potkali. Kašpara, Melichara a Baltazara. Tito Tři králové pochodovali v ulicích našeho města od 2. ledna 2017, kdy byla slavnostně zahájena Tříkrálová sbírka v našem kostele sv. Jakuba. Tento rok jsme opět zavítali do mnoha domácností, kde jsme popřáli požehnaný a šťastný rok, předali symbolické dary a odnesli si v pokladničce finanční dar, který bude z větší části použit na činnost Farní charity v Sokolově.

  číst pokračování článku

 • 16.1.2017

  Náročný program BKS plný utkání

  BK Sokolov
  Jeden z nejnáročnějších basketbalových víkendů této sezóny mají za sebou hráči Basketbalového klubu Sokolov. Především pak šéftrenér mládeže Lukáš Šnobl, který od čtvrtka do neděle odkaučoval sedm utkání a nacestoval v náročných zimních podmínkách více jak tisíc kilometrů. Všechny kategorie BK Sokolov totiž v těchto dnech hrály utkání na palubovkách soupeřů.

  číst pokračování článku