česky Deutsch English

ŽÁCI ZE SOKOLOVA V NĚMECKÉM BAD LAUSICKU

13.7.2017, Novinky z města Sokolova a okolí
Bad Lausick

V prvním červencovém týdnu se uskutečnil v pořadí již čtvrtý pobyt našich žáků v německém Bad Lausicku. Mezinárodní setkání mládeže organizují zkušení vedoucí zdejších ubytoven pro mladé – jugendherberge.

Společný pobyt s německými dětmi umožňuje našim žákům zdokonalit své komunikační dovednosti v cizích jazycích, nahlédnout do způsobu života našich sousedů a získat mnoho nových zkušeností a přátel. Program zahrnuje aktivity komunikační, sportovní, turistické, jeden výlet celodenní do vzdálenějšího města (v letošním roce to byly Drážďany), jeden zážitkový po okolí (bobová dráha, labyrint, koupaliště), apod.

Doufáme, že se z této akce, která si každý rok získává další nové  příznivce, stane tradiční prázdninová aktivita naší školy.

Bc. Lucie Křenková, ZŠ Sokolov, Švabinského 1702

Bad Lausick

(ps)