česky Deutsch English

Víkendové cyklo závody v Hodonicích u Znojma

15.6.2017, Novinky z města Sokolova a okolí
killi

Ve Znojmě se jela o víkendu 10.6. časovka jednotlivců a 11.6. silniční závod. V sobotní časovce čekalo na závodníky 20 kilometrů na rovinaté trati za velmi silného větru. V kategorii D zvítězil L. Killinger st. v čase 26:54 před Tomkem (REVITBUL Team) 27:52, a v kategorii B dojel na 5. místě L. Killinger ml. za 27:21. (oba CYKLO TEAM KILLI).

V neděli na závodníky čekalo pět sedmnáctikilometrových okruhů na mírně zvlněné trati s jedním 800 metrovým dlouhým stoupáním. Jelo se opět za větru a poměrně teplého počasí. V kategorii D po úniku šestičlenné skupiny ve spurtu opět zvítězil L. Killinger st. V kat. B ve spurtu hlavního pole zůstal těsně za stupni na 4. místě L. Killinger ml. (oba CYKLO TEAM KILLI).

Vložila: Pavla Sofilkaničová, oddělení komunikace s veřejností