česky Deutsch English

Velká cena Sokolova ve volejbale starších žákyň

21.5.2017, Novinky z města Sokolova a okolí
Velká cena Sokolova volejbal 2017

O uplynulém víkendu hostilo město Sokolov reprezentace osmi klubů České republiky na 22. ročníku Velké ceny Sokolova ve volejbale starších žákyň. Turnaj každý s každým probíhal po oba dva dny v krásném sportovním prostředí za podpory fanoušků v hale Jiskra a tělocvičny ZŠ Pionýrů.

Děvčata Baníku Sokolov otevírala tento turnaj s VK Karlovy Vary a zvítězila 2:0. Tímto se položil základ k celkovému vítězství v turnaji, kdy se děvčatům podařilo ve zbylých kláních vždy tento výsledek zopakovat a s plným počtem bodů celý turnaj  vyhrát . Na druhém místě skončilo družstvo Orionu Praha a třetí místo patří Madetě České Budějovice.

V nedělním slavnostním závěru proběhlo vyhlášení a předání ocenění  všem týmům za účasti starosty města pana Bc. Jana Picky, předsedy klubu Baníku Sokolov Ing. Radovana Kalivody a kapitána extraligového týmu mužů Dukly Liberec, rodáka ze Sokolova Aleše Správky . Také došlo na ocenění  jednotlivců. Nejlepší  smečařkou turnaje byla vyhlášena domácí hráčka VSK Baník Sokolov Veronika Vokáčová, nejlepší blokařkou se stala reprezentantka Orionu Praha Zuzana Černohousová a nejlepší nahrávačkou byla vyhodnocena hráčka Madety České Budějovice Jana Havlíková.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem organizátorům a hlavně městu Sokolov za finanční podporu ve výchově mladých volejbalových nadějí a s přáním uspořádat v příštím roce 23. ročník.

Velká cena Sokolova volejbal 2017

Zdroj: Marie Správková VSK Baník Sokolov