česky Deutsch English

Předvánoční burza dobrých andělů

27.12.2017, Novinky z města Sokolova a okolí
Předvánoční burza

Stalo se již tradicí, že se na škole ZŠ Rokycanova v předvánoční čas koná burza hraček, dětských her a knížek pro děti, které potřebují pomoc druhých. Již opakovaně zde požádají burzu pro Dobrého Anděla a v letošním roce si děti vybraly pomoc Natálce z Karlovarského kraje.

„Do burzy se zapojili všichni žáci naší školy, a tak částka byla vysoká. Vybralo se 19 tisíc korun. Z toho 16 tisíc korun bylo darováno Natálce. Dále jsme seniorům, kterým děti z naší školy chodí číst, koupili drobné dárky. A v neposlední řadě jsme potěšili i jednu holčičku z naší školy stavebnicí, protože je dlouhodobě v nemocnici s onkologickým onemocněním a děti jí chtěly udělat radost,“ popsala Lada Měřínská. „Mám velkou radost z toho, že naše děti umí myslet i na druhé a radost druhým dělá radost jim samotným. Velké díky mé třídě 6. A, která byla hlavním pomocníkem po celou dobu burzy, byla mými dobrými anděly,“ dodala.

(ps)