česky Deutsch English

NOMINUJTE OSOBNOST NA POLI MEDICÍNY

12.10.2017, Novinky z města Sokolova a okolí
Zdravotník kraje

Karlovarský kraj vyhlašuje veřejnou anketu v oblasti zdravotnictví. Zapojte se a nominujte Zdravotníka roku 2017. Cílem akce je vyzdvihnout a ocenit nelehkou práci a nasazení těch, kteří zachraňují životy, pomáhají dětem na svět, starají se o zdraví občanů v našem regionu. Návrhy do ankety může zasílat veřejnost do 20. října 2017. Nominovat bude možné výhradně ty zdravotníky, kteří poskytují své služby na území Karlovarského kraje, a to v nemocnicích, v privátních ambulancích, lázních i ostatních zařízeních.

Anketa má čtyři kategorie:
Lékař
Zdravotní sestra
Zdravotník
– záchranář, psycholog, laborant, terapeut a další, tedy lidé, kteří pečují o zdraví i záchranu života, ale nejsou to lékaři ani zdravotní sestry
„Řád bílého pláště“ – Významná osobnost KK v oblasti zdravotnictví - mělo by jít o váženou osobnost regionu v oblasti zdravotnictví, která se zasloužila o rozvoj zdravotních služeb v Karlovarském kraji, o popularizaci ochrany zdraví, léčby a péče o pacienty, záchranu lidských životů, nebo osobnost, která svůj život zasvětila pomoci nemocným či jejich rodinám.

Návrhy na vítěze ankety v jednotlivých kategoriích mohou lidé posílat prostřednictvím elektronického anketního lístku na stránkách Karlovarského kraje. Dále také e-mailem na adresu Mgr. Veroniky Bartošové: veronika.bartosova@kr-karlovarsky.cz, nebo mohou využít anketní lístek v zářijovém vydání Krajských listů, vyplnit jej a poslat na adresu:

Mgr. Veronika Bartošová
Krajský úřad Karlovarského kraje
Odbor zdravotnictví
Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety a předání cen se uskuteční 2. prosince 2017 od 20 hodin v Městském domě kultury Sokolov.

Hlasování bude probíhat na webu kraje www.kr-karlovarsky.cz, nebo na e-mailové adrese veronika.bartosova@kr-karlovarsky.cz. 

Zdravotník Karlovarského kraje 2017

(ps)