česky Deutsch English

Nejmladší minižáci BKS obsadili na turnaji skvělé 3. místo

15.5.2017, Novinky z města Sokolova a okolí
BK Sokolov

V neděli měli na programu nejmladší minižáci (hráči do 11 let) již tradiční turnaj na závěr sezóny 3 na 3. Ten se konal v Hale míčových sportů v Karlových Varech pod záštitou České basketbalové federace oblast Karlovy Vary. Minižáci BK Sokolov v tomto turnaji chtěli prokázat svůj herní růst, což se jim povedlo.

V celém turnaji odehráli sedm utkání, když se s každým soupeřem utkali ve třech kláních. V turnaji nestačili pouze na suverénní týmy BSK Tatran Kraslice a BCM Sokolov, které v letošní sezóně jednoznačně dominovaly i ve hře 5 na 5. V ostatních pěti duelech si se svými soupeři sokolovští kluci poradili a potvrdili tak herní růst. S celkovou bilancí pěti výher a dvou porážek obsadili na nedělní povedené akci minižáci BK Sokolov skvělé třetí místo. Nutno podotknout, že ještě v loni na stejném turnaji skončili sokolovští poslední a nyní se posunuli na medailové pozice. Také je skvělé, že z tohoto týmu bude do další kategorie postupovat pouze hrstka hráčů, když ostatní budou v kategorii U 11 pokračovat i v nadcházející sezóně. Po závěrečném vyhlášení turnaje 3 na 3 proběhlo i vyhlášení celé sezóny této kategorie, ve které se minižáci BK Sokolov umístili na čtvrtém místě. Za celou sezónu, tréninkovou píli a nasazení v utkáních trenéři BKS děkují svým svěřencům a zároveň všichni pevně věří, že vzestupná výkonnost bude pokračovat i nadále.

Sestava BK Sokolov: Jan Žák, Ladislav Dostál, Tadeáš Krejčí, Matěj Šnobl, Lukáš Martínek, Martin Přindiš, Matěj Žák, Marek Zubanič, Jan Heřman, Matěj Kukačka, Lukáš Marcinek, František Pulda, Jan Havránek

- Lukáš Šnobl, BK Sokolov