česky Deutsch English

MVTV: Hurááá, zvoláme s Lukášem Pavláskem

14.6.2017, Novinky z města Sokolova a okolí

Poslední červnový víkend 23. a 24. června 2017 v Sokolově vypukne velkolepá show nabitá hudbou, sportem i ohňostrojovou parádou. Připravte se na dvoudenní superdávku zábavy. Na programu jsou koncerty, charitativní běh a samozřejmě Sokolovský 1/4 maraton s doprovodnými soutěžemi: Stezka skřítka Sokolníčka pro děti a In-line závod v areálu Bohemia. Očekávaným vrcholem je pak Mezinárodní soutěž ohňostrojů v sobotu hodinu před půlnocí. 

Jednou z letošních novinek je start 1/4 maratonu v 11 hodin dopoledne. I letos je naším charitativním partnerem Domácí hospic Motýl. V pátek i v sobotu se můžete zapojit do benefičního běhu, jehož výtěžek věnujeme na činnost zařízení, které pečuje o umírající klienty v terminálním stadiu onemocnění. Sobotní program v areálu Bohemia moderuje komik a hvězda stand-up komediální show Na stojáka Lukáš Pavlásek. 

Stále se můžete registrovat na některý ze závodů. Internetové registrace na Sokolovský 1/4 maraton a In-line závod běží do 21. června, na Stezku skřítka Sokolníčka pak do 19. června. Umožní-li to kapacita, bude registrace také na místě.

Více v programu - Hurááá, prázdniny 23.,24. června 2017Sokolovský 1/4 maraton 24. června 2017

Děkujeme Karlovarskému kraji, městu Sokolov a našim partnerům, kteří velkoryse podporují akci Hurááá, prázdniny, Mezinárodní soutěž ohňostrojů a v neposlední řadě Sokolovský 1/4 maraton.

Pavla Sofilkaničová, oddělení komunikace s veřejností