česky Deutsch English

Extraliga Masters pokračovala dalšími závody

28.6.2018, Novinky z města Sokolova a okolí

O víkendu 23. a 24. června 2018 pokračovala Extraliga Masters dalšími závody. V sobotu se jela v dopoledních hodinách časovka jednotlivců do vrchu Rašovka u Liberce. Na trati 5 km s převýšením 200 metrů dojel v kategorii D Ludvík Killinger st. (CYKLO TEAM KILLI) na 2. místě v čase 13:23 min. za Jiřím Holasem (Cyklopoint Jičín) 13:15 min. a před Josefem Burgrem (Markus Praha) 14:02 min. V kategorii B Jan Valeš a Ludvík Killinger ml. (oba CYKLO TEAM KILLI) dojeli na 6. a 8. místě.

Odpoledne se jel na téže trati závod s hromadným startem kde v kategorii D zvítězil Ludvík Killinger st. před Jiřím Holasem a Josefem Burgrem. Jan Valeš a Ludvík Killinger ml. v kategorii B dojeli na 4. a 6. místě.

V neděli se jel silniční závod ve Frýdštejnu u Liberce. Za velkého chladna a deště na okruhu s 8 km dlouhým stoupáním a stejně dlouhým sjezdem, který se jel čtyřikrát, obsadil v kategorii D Ludvík Killinger st. (CYKLO TEAM KILLI) 2. místo za Radoslavem Krummer (Slavia Karlovy Vary). V kategorii B Jan Valeš a Ludvík Killinger ml. (oba CYKLO TEAM KILLI) skončili na 4. a 6. místě.

Před přestávkou si sokolovský oddíl CYKLO TEAM KILLI pojistil 3. místo v průběžném pořadí Extraligy.

Další závod Extraligy se uskuteční až 4. a 5. srpna jako MČR v časovce jednotlivců a dvojic, které se pojede v Sokolově.

Zdroj: Ludvík Killinger st.