česky Deutsch English

DALŠÍ CYKLO ZÁVOD

25.5.2018, Novinky z města Sokolova a okolí

19. a 20. května 2018 se jel další dvojzávod cyklistické Extraligy Masters v Bělči u Kladna. V sobotu se jela časovkou jednotlivců na kopcovité, 28 km dlouhé trati, za velmi nepříjemného větru. V kategorii D zvítězil Ludvík Killinger st. časem 40:19, v kategorii B Ludvík Killinger ml. dojel na 5. místě za 40:22 a Jan Valeš na 11. místě. Všichni CYKLO TEAM KILLI.

V neděli se jel silniční závod na 85km na velmi těžké, kopcovité trati. V kategorii D se v jednom z těžkých stoupání vytvořila čtyřčlenná skupina, ze které nakonec odjeli v posledním stoupání Ludvík Killinger st. (CYKLO TEAM KILLI) a R. Krummer (Slavia Karlovy Vary). Na pásce byl rychlejší Ludvík Killinger st. a zvítězil. V kategorii B dojel na 10. místě J. Valeš, L. Killinger ml. skončil na 12. místě (oba CYKLO TEAM KILLI ). Po pěti závodech Extraligy Masters vede v celkovém pořadí L. Killinger st. (CYKLO TEAM KILLI).