česky Deutsch English

CYKLO TEAM KILLI NA ZÁVODECH

11.5.2018, Novinky z města Sokolova a okolí

5. a 6. května 2018 pokračovala cyklistická Extraliga Masters dalšími dvěma závody v Sezemicích u Pardubic. V sobotu byla na pořadu časovka jednotlivců na téměř rovinaté, 17 km dlouhé trati, ale za velmi silného větru, který dělal velké problémy závodníkům. Ze sokolovských závodníků se objevil na startu jen Ludvík Killinger st. a Ludvík Killinger ml. (oba CYKLO TEAM KILLI).

V kategorii D zvítězil Ludvík Killinger st. s časem 23:33 a v kategorii B Ludvík Killinger ml. dojel na 5. místě za 23:16. V neděli se jel silniční závod na 87 km za stejných podmínek jako sobotní časovka. Opět rozhodoval o výsledku silný vítr, který dělil balík na menší skupiny a jednotlivce. V kategorii D, ve spurtu 7-mi členné skupiny, dojel na 2. místě Ludvík Killinger st. (CYKLO TEAM KILLI) a v kategorii B Ludvík Killinger ml. ( CYKLO TEAM KILLI ) se umístil ve spurtu hlavního pole na 15. místě.