česky Deutsch English

Cyklo team Killi má za sebou další úspěšný víkend

2.7.2017, Novinky z města Sokolova a okolí
Killinger

Ve dnech 24. a 25. června se konaly cyklo závody v Rašovce u Liberce a ve Frýdštejně u Liberce. Team Killi opět dovezl domů medaile.

V sobotu 24. června pokračovala Extraliga Masters dvojzávodem do vrchu Rašovka u Liberce. V dopoledních hodinách se jela do vrchu Rašovka časovka jednotlivců na 5,5 km s převýšením 330 m a odpoledne na stejné trati závod s hromadným startem.  V kategorii D si dojel Ludvík Killinger st. pro druhé místo za 13:06, Jan Valeš v kategorii B si dojel taktéž pro druhé místo ve stejném čase a Ludvík Killinger ml. v kategorii B obsadil 5. místo za 14:06. V odpoledním závodě sokolovští obasadili shodná umístění jako v časovce.

V neděli 25. 6. se jel silniční závod ve Frýdštejně u Liberce na velmi těžkém, kopcovitém okruhu se sedmi km stoupáním a za poměrně teplého počasí. Závodu se zůčastnili opět tři zástupci sokolovského oddílu. Již v úvodním stoupání odjela čtyřčlenná skupina, ve které byl Ludvík Killinger st., který nakonec skončil na druhém místě. Ve stíhací skupině si dojel Jan Valeš pro páté a Ludvík Killinger ml. pro šesté místo

- Ludvík Killinger st., CYKLO TEAM KILLI

(ap)